....

Chyba na stránce: Tesco nejen prodává, ale i pomáhá - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/majetek-a-hospodareni/2993-tesco-nejen-prodava-ale-i-pomaha?autologin=1"

FINANCE A HOSPODAŘENÍ

Jak moudře napsala Božena Němcová ve své legendární Babičce: "Dobrá hospodyňka pro pírko i přes plot skočí." Toť je příklad hodný následování, protože i cílem Junáka je hospodařit šetrně, a k tomu navíc samozřejmě co nejtransparentněji.

Tesco nejen prodává, ale i pomáhá

Nadační fond Tesco v rámci projektu „Vy rozhodujete, my pomáháme“ vypsal výzvu na poskytování finančních prostředků pro neziskovky a příspěvkové organizace.

Přestože je už docela málo času, protože uzávěrka je 31. 1. 2017, vše se dá ještě docela dobře stihnout, protože on-line formulář není složitý. Stačí se zaregistrovat zasláním Vaší e-mailové adresy a obratem dostanete vstupní údaje, pomocí kterých se přihlásíte do on-line formuláře. Na jeho vyplněnění by Vám mělo stačit 30 minut, pokud už máte projekt alespoň trochu připravený, pokud ne, budete potřebovat cca 2 hodiny.

Celkově se v grantu rozdělí 2 700 000 Kč  mezi 90 organizací po celé ČR. Organizace se mohou ucházet o grant ve výši rovných 30 000 Kč. Grant může mít různá zaměření například na vzdělávání, zdraví a zdravý životní styl různých cílových skupin, komunitní rozvoj, životní prostředí, atd. V minulých letech se některá naše střediska úspěšně zapojila a získala příspěvek na akce připravené pro děti, seniory nebo handicapované (dětské dny, drakiády, soutěže, závody v místě bydliště) nebo na vzdělávací akce zaměřené na zdravou výživu a zdravý životní styl, na jarní úklid v přírodě či opravy a nátěry prolézaček na dětských hřištích a na podobné drobné aktivity pro komunitu, ve které žijete.

Na stránce https://pomahame.itesco.cz/ naleznete podmínky výzvy a přihlašovací formulář.

Email: nadfond@cz.tesco-europe.com
Marek Šindler +420 727 915 924
Jakub Kováč +420 601 088 320
Marta Zitová +420 727 915 830 

Neváhejte se na ně obrátit. Rádi Vám pomůžou.

Informaci pro Vás připravila

Marie Svobodová - Majka
specialista na granty a dotace
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 876x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu