....

Chyba na stránce: Potřebujete peníze na opravu klubovny? Nepropásněte termín pro podávání žádostí. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/majetek-a-hospodareni/3545-blizi-se-termin-pro-podavani-zadosti-o-dotace-na-opravy-a-udrzbu?autologin=1"

FINANCE A HOSPODAŘENÍ

Jak moudře napsala Božena Němcová ve své legendární Babičce: "Dobrá hospodyňka pro pírko i přes plot skočí." Toť je příklad hodný následování, protože i cílem Junáka je hospodařit šetrně, a k tomu navíc samozřejmě co nejtransparentněji.

Potřebujete peníze na opravu klubovny? Nepropásněte termín pro podávání žádostí.

Potřebujete vymalovat základnu, opravit zatékající střechu, nebo dát nový kabátek své klubovně? Roky už chodíte po rozbité dlažbě? Stačí vyplnit jednoduchou žádost v systému skautIS nejpozději do 27. listopadu 2017 a dotace z Ministerstva školství může být vaše.

Ať už uvažujete o výměně oken, drolí se vám zeď, chcete obnovit zašlé sociálky, topení už netopí, nebo chcete jen zvelebit vaší klubovnu či základnu, díky této dotaci můžete získat na svůj projekt až 70 % finančních prostředků z celkových nákladů. Dotaci je možné použít na opravu a údržbu objektů ve vlastnictví organizačních jednotek, výjimečně objektů v dlouhodobém nájmu od obcí a krajů. Pro projekty, jejichž celkové náklady nepřesáhnou 40 tis. Kč je žádost zjednodušena (přikládá se méně náležitostí k žádosti).

 

Vše potřebné k podání žádosti o vybrané dotace je sepsáno ve Směrnici k žádostem o dotace (především kapitola 3. „Neinvestiční stavební akce“)

Jak správně postupovat a odevzdat žádost v informačním systému skautIS je popsáno v níže přiloženém návodu. Žádost o dotaci se podává v roli vedoucí/admin dané organizační jednotky. Žádost předaná k posouzení na ústředí je ve stavu Odevzdaná.

 

Návod jak žádat o dotace na opravy a údržbu

Potřebujete-li poradit s vaším projektem, neváhejte se co nejdříve ozvat mailem na kancelar@skaut.cz, nebo na telefonní číslo +420 774 260 960.

Martin Hrouza
Koordinátor dotací a pojištění
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1258x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu