....

Chyba na stránce: Účetní software ESO je napojený na skautIS a připraven k použití - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/majetek-a-hospodareni/eso-ucetnictvi/2495-ucetni-software-eso-je-napojeny-na-skautis-a-pripraven-k-pouziti?autologin=1"

ON-LINE ÚČETNICTVÍ ESO

ČRDM ve spolupráci se společností Skeleton Software připravili on-line účetní systém ESO, který lze využít pro jednoduché i podvojné účetnictví. Systém je zároveň napojený na skautIS a umí si z něho nahrát data o jednotkách i členech.

Účetní software ESO je napojený na skautIS a připraven k použití

ČRDM ve spolupráci se společností Skeleton připravili účetní systém, který lze využít pro jednoduché i podvojné účetnictví. Systém je zároveň napojený na skautIS a umí si z něho nahrát data.

Systém najdete na webu: https://eso.skeleton.cz/

Je zde také možnost vyzkoušet si systém po zadání jména “demo” a hesla “demo1” (obsahuje souběžně ukázku jednoduchého a také podvojného účetnictví, v běžné verzi pak jednotka samozřejmě využívá jen jeden typ).

Pokud chcete zkusit vést účetnictví v ESO, začněte registrací jednotky:

 

Vyplňte všechna povinná pole. U organizace vyberte Junák - český skaut, z. s. U typu licence doporučujeme zvolit “Malá jednotka”. Omezení spočívá zejména v omezení počtu příloh, které jde do systému nahrát (např. pokud byste nahrávali naskenované doklady apod.). Typ licence lze v případě potřeby kdykoliv později změnit.

Poplatek za software je 660 Kč za rok.

 

Do systému se můžete přihlásit pomocí skautISu:

V rámci ESO může vedoucí/administrátor organizační jednotky nechat synchronizovat data ze skautISu (pomocí „Administrace jednotky > Nástroje > Synchronizace se skautISem). Synchronizují se informace o jednotce a seznam členů. Práva pro uživatele (skauty i nečleny) nastavujete přímo v ESO.

Lidem lze v ESO nastavovat oprávněné. Hospodáře tak můžete nechat účtovat a vedoucího oddílu jen nahlížet. Záleží na vás a vašem středisku, jaké jsou pořeby.

Budeme rádi, pokud nám napíšete postřehy na vylepšení systému. Pište prosím přímo koordinátorovi z ČRDM Tomáši Hurtovi na e-mail: tomas.hurt@crdm.cz

 

Hana Bejčková
Junák - český skaut
finanční manažerka

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 5392x

Práce s článkem

5
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu