....

Chyba na stránce: Účetní software ESO - otázky a odpovědi - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/majetek-a-hospodareni/eso-ucetnictvi/2564-ucetni-software-eso-otazky-a-odpovedi?autologin=1"

ON-LINE ÚČETNICTVÍ ESO

ČRDM ve spolupráci se společností Skeleton Software připravili on-line účetní systém ESO, který lze využít pro jednoduché i podvojné účetnictví. Systém je zároveň napojený na skautIS a umí si z něho nahrát data o jednotkách i členech.

Účetní software ESO - otázky a odpovědi

V tomto článku najdete odpovědi na nejčastější otázky ohledně on-line účetního software ESO. Pokud odpověď nenaleznete, neváhejte se zeptat v komentářích, nebo nás kontaktovat.

Otázka: Kolik ESO stojí?

Poplatek za rok je stanven v základní verzi na 660 Kč.

Otázka: Jak lze propojit ESO se skautISem?

Pokud už máte ESO zaregistrované (pořízené), můžete jej propojit se skautISem, abyste mohli načíst a kdykoli synchronizovat údaje o středisku, jeho oddílech a členech.

Podrobný návod krok za krokem na propojení najdete v článku - Účetnictví ESO: Jak propojit ESO se skautISem?

Otázka: Jak je systém a data v něm zálohován?

Veškerá účetní i další data uložená v on-line ESO jsou v bezpečí. Komunikace mezi vaším počítačem a serverem je šifrovaná, do systému se přihlašujete bezpečným účtem skautISu (nebo účtu ESO) a data jsou dobře zálohována.

Podrobné informace k zálohování a monitoringu serveru ESO najdete v článku - Účetnictví ESO: Data jsou v bezpečí a pravidelně zálohována

Otázka: Jak můžeme účetnictví ESO získat?

V roce 2016 začal pilotní provoz pro skautská střediska. Během tohoto roku se stačí k používání zaregistrovat a po aktivaci účetnictví ESO začít používat.

Návod krok za krokem jak začít ESO používat najdete v článku: Účetní software ESO je napojený na skautIS a připraven k použití

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1762x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

3 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu