....

Chyba na stránce: Účetnictví ESO: Jak propojit ESO se skautISem? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/majetek-a-hospodareni/eso-ucetnictvi/2565-ucetnictvi-eso-jak-propojit-eso-se-skautisem?autologin=1"

ON-LINE ÚČETNICTVÍ ESO

ČRDM ve spolupráci se společností Skeleton Software připravili on-line účetní systém ESO, který lze využít pro jednoduché i podvojné účetnictví. Systém je zároveň napojený na skautIS a umí si z něho nahrát data o jednotkách i členech.

Účetnictví ESO: Jak propojit ESO se skautISem?

Abyste mohli účetnictví ESO propojit se skautISem, musíte ho nejprve začít používat (zaregistrovat si ESO pro vaši jednotku) a následně s využitím základního účtu propojit uživatelské účty ze skautISu.

Zaregistrováním jsi úsčtnictví ESO pro vaši OJ (středisko) nedojde přímo k vytvoření skautIS účtu, ale pouze běžného účtu ESO (neskautISový účet navíc), který má vždy každá jednotka v ESU.

Přidání uživatele skautISu do ESO


Výhoda napojení na skautIS je v tom, že po přihlášení základním účtem vytvořeným při registraci můžete v ESO v menu nalevo najít dole Administrace - Nastavení jednotky - Uživatelé a tam kliknout na Nový uživatel skautISu. Tam najdete své jméno a dáte uložit (a pak nastavíte práva k jednotlivým modulům - hlavní uživatel typicky přístup ke všem).

Synchronizace dat se skautISem

Když se pak odhlásíte a jste znovu na úvodní stránce ESA, kliknutí na Přihlásit přes skautIS (a přihlášení) už vás přihlásí do ESA vaší jednotky s tím, že v Administraci navíc budete mít možnost synchronizovat ESO se skautISem.

Ta synchronizace členů apod. je pak v Administrace - Nástroje - Synchronizace se skautISem

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1523x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

1 Názor
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu