....

Chyba na stránce: Využijte levné cestovní pojištění do zahraničí díky členství v Junáku - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/majetek-a-hospodareni/pojisteni/1874-cestovni-pojisteni-do-zahranici-se-slevou?autologin=1"

POJIŠTĚNÍ

Na této stránce nalezenete informace k pojištění, které mohou využít organizační jednotky Junáka. Některá pojištění jsou sjednaná ústředím Junáka jako plošná, k některým pojistným smlouvám je třeba se přihlásit. "Být pojištěn" je výrazem rozumného chování!

Využijte levné cestovní pojištění do zahraničí díky členství v Junáku

Období léta je spojené s častějším cestováním do zahraničí. Za hranicemi naší vlasti však již nepůsobí české zdravotní pojišťovny, úhrada případného ošetření by tak byla na nás. Předejít těmto vysokým nákladům lze díky cestovnímu pojištění.

Jedním z mnoha benefitů v Junáku jsou dvě možnosti, jak si sjednat výhodnější cestovní pojištění:

Na celý rok s UNION pojišťovnou:

Tato pojištovna nabízí pojištění na 365 dní od 190 Kč. Podmínkou je vlastnictví členské kartičky, která je zároveň kartou EYCA (Evropská karta mládeže/ European Youth Card) a ta nabízí imo jiné výhodné pojištění osob do 30 let . Pojištění je vhodnější pro delší nebo častější pobyty v zahraničí, jelikož není možné sjednat kratší dobu pojištění. Velkou výhodnou pojištění je možnost sjednat si jej elektronicky. Pokud na pojištění před odjezdem zapomenete, tak máte ještě možnost zajistit si jej dodatečně v zahraničí.
Pro přímé objednání pojištění využijte tento odkaz.
V případě, že zatím členskou kartu nemáte, tak do 7. června 2015 je možné si ji objednat. Bližší informace jsou zde.
Další slevy, které členská kartička umožňuje naleznete na webu: http://www.eyca.cz/.

Na krátko s GENERALI pojišťovnou:

Střešní organizace Česká rada dětí a mládeže (ČRDM) má pro své členské organizace (tedy i Junák) uzavřenou smlouvu s pojišťovnou Generali poskytující levnější cestovní pojištění.
Ceny se pohybují od 10 Kč/osoba/den v rámci Evropy a 20 Kč/osoba/den pro celý svět.
Získat výhodnější ceny za cestovní pojištění je možné jen na základě vystaveného potvrzení o členství v organizaci. Samotné pojištění lze sjednat na libovolné pobočce pojišťovny Generali. Bližší informace naleznete na zde.

Petra Vlčková
koordinátorka dotací a pojištění

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1501x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu