....

Chyba na stránce: Cestovní pojištění - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/majetek-a-hospodareni/pojisteni/cestovni-pojisteni?autologin=1"

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění

Chystáte výpravu mimo Českou republiku? Ústředí Junáka ve spolupráci s ČRDM nabízí dvě možnosti cestovního pojištění do zahraničí.

Cestovní pojištení přes pojišťovnu Generali

Česká rada dětí a mládeže má s pojišťovnou uzavřenou smlouvu, pod níž spadají všechny členské organizace, tedy i Junák se všemi svými členy.

Ceník pojištění

V rámci cestovního pojištění lze pojistit skauty a skautky ve věku 0–79 let. Cena pojištění na území Evropy je stanovena na 10 Kč/osoba/den pro celý svět je cena pojištění 20 Kč/osoba/den. Pojištění pro osoby starší 79 let je třeba individuálně sjednat na pobočce pojišťovny.
Navíc lze pojistit i zavazadla za 3 Kč/den. Smlouva či další podrobnější informace jsou dostupné na stránce ČRDM

Jak se přihlásit

Pro sjednání pojištění vyžaduje pojišťovna potvrzení vydané ČRDM, že konktrétně tato organizační jednotka je jejich členem. Po obdržení potvrzení z ČRDM lze pojištění sjednat na libovolné pobočce pojišťovny Generali. V případě, že byste měli o pojištění zájem, tak nás, prosím, kontaktujte na e-mail: skaut@junak.cz

Zvýhodněné cestovní pojištění s Union pojišťovnou

Začátkem června se České radě dětí a mládeže podařilo vyjednat celoroční cestovní pojištění pro osoby mladší 30 let sjednané s Union pojišťovnou. Pojištění je určeno těm, kteří vlastní kartu EYCA (členskou kartu Junáka). Pojištění je vhodnější pro častější cestování do zahraničí, jelikož se sjednává na celý rok (356 dní). K výběru jsou 3 varianty dle rozsahu pojistného plnění a volit lze i maximální délku jednoho pobytu v zahraničí. Potřebné informace jsou již uvedeny v TOMTO ČLÁNKU

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1377x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.
  Nahlásit chybu