....

Chyba na stránce: Chcete získat náborové balíčky zdarma a slevu na promo předměty? Přihlaste se k náborům už teď - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/propagace/komunikacni-nastroje/276-nabory/1917-naborove-balicky-zdarma-slevy-na-propagacni-materialy-zaregistrujte-svoji-naborovou-akci?autologin=1"

Chcete získat náborové balíčky zdarma a slevu na promo předměty? Přihlaste se k náborům už teď

Chcete získat náborové balíčky zdarma a slevu na promo předměty? Přihlaste se k náborům už teď

Začněte plánovat poprázdninové nábory už teď. Jak na to půjdete? Přijdete za dětmi do školy, uspořádáte akci pro veřejnost, nebo jen oslovíte rodiče stávajících dětí, aby oddíl doporučili svým známým?

Dobře to promyslete, aby byla vaše vynaložená energie efektivně zužitkována = přišlo vám tolik nováčků, kolik potřebujete a v oddíle se jim líbilo. Jako každý rok na vás čeká podpora ve formě základních propagačních materiálů zdarma (plakáty, letáky pro rodiče, školní sešity a časopisy pro děti), a dalších skautských materiálů s výraznými slevami. Stačí se přihlásit vyplněním formuláře níže.

S metodikou, tedy "jak na to", vám pomůže sekce věnovaná náborům. Najdete zde obecné tipy i konkrétní osvědčené postupy u jednotlivých forem náborů. A nezapomeňte, že náborem to nekončí - přilákat nováčky na schůzku je jen první krok! Postarejte se o to, aby se jim u vás líbilo a stali se pevnou součástí vašich oddílů.

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1427x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu