....

Chyba na stránce: Seznam přihlášených k náborům v roce 2019. Jste mezi nimi? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/propagace/komunikacni-nastroje/276-nabory/984-seznam-prihlasenych?autologin=1"

Seznam přihlášených k náborům v roce 2019. Jste mezi nimi?

Seznam přihlášených k náborům v roce 2019. Jste mezi nimi?

Seznam přihlášených jednotek k náborům v roce 2019

Aktualizováno 19. 9. 2019

Kontaktní osoba Přihlašovaná jednotka Obec
Josef Vošvrda středisko Rumburk Rumburk
Michal Stehlík středisko Jožky Knappa Plzeň, Modrý útes (323.01.012) Plzeň
Josef Borkovec 625.02.003 Svatobořice-Mistřín
Matyáš Ratislav 18. oddíl Bílý Útes, středisko Jožky Knappa Plzeň Plzeň
Lenka Tomešová 216.03 Kostelec nad Labem
Hana Chvílová 15. dívčí brněnský oddíl Nika Brno
Pavla Večeořová 614.06.001 Moravské Budějovice
Rostislav Fojtík 43. oddíl skautů Modrý šíp, 43. smečka vlčat Modrý šíp Ostrava
Petra Divišová 1.oddíl Gabrety Hartmanice Hartmanice
Šárka Hnilicová 3. dívčí oddíl Strážkyně přátelství, středisko Rudy Knotka Šumperk Šumperk
Markéta Černínová 815.04 přístav Poseidon Opava
Martin Hejhal 118.42 Ibis Odolena Voda
Alena Kašparová 2.roj světlušek Jaroměř
Marie Vlčková 16. oddíl Pěnkavy České Budějovice
Jan Hrazdíra 3. koedukovaný oddíl Šošoni Ochoz Ochoz u Brna
Karolína Solanská 2. Oddíl Slivice Milín
Milan Kvíz středisko 93 Praha Praha 11
Arpine Karapetjanová středisko Svornost Bělá pod Bezdězem Bělá pod Bezdězem
Hana Sluková oddíl Elhana Jindřichův Hradec
Jana Sloupová 411.03 - Dakota Cheb Františkovy Lázně
Jindřich Vindiš 1.oddíl Vodňany Vodňany
Vlastimil Kajzar Středisko Ludgeřovice Ludgeřovice
Martin Dufek Junák – český skaut, středisko svatého Jiří Hradec Králové, z. s. Hradec Králové
Petr Suchý 2. oddíl vodních skautů Mostek Mostek
Robert Nedbal Junák - český skaut, středisko Rumburk Rumburk
Veronika Vondroušová středisko Červený Kostelec Červený Kostelec
Šárka Kadlecová družina Žížalek, 2. oddíl, Havířov Havířov
Jan Beneš Oddíl lesní moudrosti (421.02.011) Varnsdorf
Jaroslava Šimáková Benjamínci Soběšice, oddíl Soběšicka Devídka, středisko Dvojka Brno Brno
Lucie Ďorďová 7. dívčí oddíl Veveřice Varnsdorf Varnsdorf
Daniel Dvořák 714.02.201-1 - BRODECKÁ 1 Brodek u Přerova
L. Bisová Marková 217.10.005 Mladá Boleslav
Roman Příhoda 423.06.022 Litoměřice
Žofie Vojáčková - Fofík 22.oddíl Hraničáři Větrný Jeníkov, Č. Budějovice
Tomáš Jech 514.01.003 Semily
Váva 52. Origami Praha
Petr Dědek středisko Ještěd Liberec Liberec
Petra Mihalčíková Středisko Štětí Štětí a spádové obce
Radomír Švihel 724.18 Slušovice Slušovice
Klára Choutková Jednotka 313.03 - přístav Dačice DAČICE
Aneta Adamcová 7. oddíl, Veverky a Vážky, Červené Pečky Červené Pečky
Attila Kováč 45.Zbor Imeľ
jan "Jouda" Slavíček 214.02.007 Kolín
Michal Prouza 525.02.001-2 Dvůr Králové nad Labem
Šárka Pavlásková středisko Doubravka Chotěboř Chotěboř
Eva Švamberková 10. oddíl Klubíčko, středisko Gáhál Písek Skály
Zora Záchová 23. oddíl Lvíčata Štěpánov (712.05.023) Štěpánov
Ondřej Petrovský 513.05.027 Liberec
Koukolová Karolína 2. oddíl Sirius Králíky Králíky
Jaromír Nusl 21B.02 Příbram
Dagmar Štarmanová 8. oddíl Česká Třebová Česká Třebová
Jan Čebiš 526.04.010; 10. oddíl skautů, středisko Kukleny Hradec Králové - Kukleny
Sandra Losertová 1.dívčí oddíl Dolní Životice Dolní Životice
Vít Lebeda 1. chlapecký oddíl Dolní Životice Dolní Životice
Markéta Vrchotová oddíl Velešín, středisko Pod Kletí Holubov Velešín
Monika Winterova 425.01 Most
Alice Strnadelová Oddíl K2 Valašské Meziříčí
Filip Kubík Skauti Bobři Čechtice Čechtice
Jana Střasáková 9. oddíl Devítky Litomyšl
Zbyněk Škola 816.11.14 Ostrava-Jih
Radka Kukralová 215.04.071 Kutná Hora
Šárka Koťátková Skautské středisko Povodeň Benátky nad Jizerou I Benátky nad Jizerou
Daniel Navrátil 89. chlapecký oddíl Brno, středisko Axinit, z. s. Brno
Michal Bambuch 723.01.004 - Lvíčata Vsetín
Jan Podzimek 114.05 Modřany
Pavel Pelikán 215.05.053 - Vlčata a Skauti Vrdy
Karolína Birgusová 33. koedukovaný oddíl Mikan Opava
Veronika Richterová 5. oddíl Rebelové. 13. středisko, Olomoucký okres Paseka
Jiří Kučera přístav ORION Karlovy Vary Karlovy Vary
Martina Honzů 23.Severka Plzeň Plzeň
Hana Königová 324.02 stř. Dr. Bečváře Přeštice Přeštice
Michal Sýkora 7. oddíl AD FONTES 621.07.007
Šebrov-Kateřina, Svinošice, Lipůvka
Kateřina Gilíková 3. Dívčí oddíl Opava, středisko ZVON Opava
Jan Starý Středisko Řetěz Česká Lípa Česká Lípa
Ema Hrubešová Medvědi ( 4 oddíl Křemže) Křemže
Pavla Beránková 61404011 Moravské Budějovice
Martin Kameník 311.03.020 České Budějovice 10
Šárka Altmanová Oddíl skautů Jestřábi Stupno
Eva Žemličková Oddíl skautek Fialky Radnice
Bohumila Ševčíková 9. oddíl Lipovec Lipovec
Petr Rokoský 5. oddíl Hvězda Moravské Budějovice a okolí
Vilém Řiháček středisko Mafeking Brno Brno
Václav Janoušek středisko Šedého vlka Broumov, 523.06 Broumov
Michaela Nesnídalová 6. roj světlušek Moravská Orlice Moravské Budějovice
Klára Šimková 3. dívčí oddíl Konvalinky Ruda nad Moravou Ruda nad Moravou
Marie Kubecová 216.07 Liběchov
Kateřina Pasáková 317.01.03 Tábor
Karolína Tovaryšová 1. oddíl Naděje, středisko Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí
pospisil.jes@gmail.com";}">pospisil.jes@gmail.com Středisko Slunce Jeseník, devátý oddíl Jeseník
Luboš Gável Klen Bystřice nad Pernštejnem Bystřice nad Pernštejnem
Karolína Bělohubá Středisko A. Bartoše Sezemice Sezemice (okr. Pardubice)
Milan Fischer Junák - český skaut, středisko Jiřího Šimáně, Česká Skalice Česká Skalice
Adéla Sztoláriková Řetěz Česká Lípa Česká Lípa
Václav Boukal Junák - Český Skaut, středisko Úsvit Votice Votice
Tomáš Kurc středisko Fr. Konáše Benešov Sázava
Štěpán Pavliš 531.04 - středisko Ležáky Skuteč Prosetín/Mrákotín
Kateřina Horváthová 1. roj Světlušek Berušky Nové Město na Moravě
Aleš Kazický Trpaslíci Ostrava
Eliška Birgusová 11. oddíl vodních vlčat a žabiček Opava
Jindřich Matoušek 18. smečka vlčat - STOPA Hradec Králové
Dušan Trefilík 724.11 Slavičín
Jiří Granát 524.03 Kostelec nad Orlicí
Ondřej Rudolf Středisko Lidečko 723.03 Lidečko a Horní Lideč
Ondřej 3. Oddil Kondor Blansko
Monika Huťová 715.13 Rovensko
František Pomkla 41. oddíl, 1. středisko Řehoře Mendla Brno Brno
Jan Teplý KONDOŘI Choceň Choceň
Zuzana Illeová Oddíl (7. roj světlušek Sedmikrásky? Jindřichův Hradec
Kristýna Burešová Oddíl Raná střediska Ležáky - Skuteč Raná, Prosetín a okolí
Tomáš Sláma Brána Lovosice Lovosice
Vít Machek Středisko Vamberk Vamberk
Martina Koutná 713.02 Prostějov
Pavel Král 52301 - středisko Náchod Náchod
Jan Masopust 816.16 středisko Polanka nad Odrou, oddíly Polanka a Tarbíci Polanka nad Odrou
Petra Školoudová 526.02 Hradec Králové
Marek Niesig přístav Flotila Liberec Liberec
Luboš Račanský 3. smíšený oddíl Louňovice pod Blaníkem Louňovice pod Blaníkem
Tomáš Merta 526 Hradec Králové
Filip Doležal Pelikánci Prosetín
Filip Životský Tumulus Újezd u Brna Žatčany
Jakub Fibigar 534.03 Česká Třebová
Lucie Kolářová 213. dívčí oddíl, přístav Třináctka Opařany Opařany
Vladimíra Navrátilová 68.oddíl VS Dráčata Domašov
Domašov nad Bystřicí, Olomouc
Barbora Fialová Středisko Palcát Dnešice Dnešice
Tereza Opršalová 3. skautský oddíl Omnia Spálov Spálov
Martin Krček Středisko Mír Libušín, 213.04 Libušín
Nikola Novotná 53. skautský oddíl Potkani Praha
Hana Švancarová 8.oddíl Hraničář Karviná Karviná
Dušan Kunc 1. oddíl Sluneční záře Zbiroh
Martina Barvířová 3.oddíl Krokodýli - Poděbrady Poděbrady
Daniel Bečvář 74. oddíl Šipka Plzeň Plzeň
Petr Schönfeld 217.02 Benátky nad Jizerou
Hedvika Procházková středisko Vranovice, 4. oddíl Gaudete Křepice Křepice
Ida Čtvrtečková Středisko Bobři Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod
Zdeněk Chval Dráčata Štěnovice Štěnovice
Michaela Špačková 218.43 Městec Králové
Martina Šimíková 1. dívčí oddíl Místek Frýdek-Místek
Michal Beran středisko Leknín Heřmanův Městec Heřmanův Městec
Jana Polednová Skautské středisko Batelov Batelov
Alena Wagnerová 2.oddíl Boubín,středisko Vimperk Volary, Lenora
Tomáš Nosek Skaut Dlouhomilov Táborový ohen
Josef Mezera Středisko pod Kletí Holubov Český Krumlov
Aleš Staněk 1. oddíl Tetčice Tetčice
Jiří Škoda 427.02 Ústí nad Labem
Dana Opravilová 5. oddíl Dcery měsíce, středisko Pelikáni Prostějov Prostějov
Iveta Szipinová 813.02 Havířov
Zbyněk Wittek 813.02 Havířov
Tereza Tymrová středisko Modrá, oddíl Buchlovice Buchlovice
Šárka Fabiánová Junák - český skaut, přístav Černý čáp Opava, z.s. Opava
Quynh Trang Pham (Monika) středisko Seveřan Šluknov Šluknov
Jan Janouch (Tik) 421.01.003 Děčín
Tomáš Šrámek 96.oddíl Oceloti Praha 5
Tereza Koberová 531.02 Slatiňany
Nikola Šmídová 533.04.004 - Jamamby Moravská Třebová
Zbyněk Wittek 813.02.03 Havířov
Markéta Pátková 1. dívčí oddíl Junačky Vatry, 3. středisko Zdimíra Touška Olomouc Olomouc - Holice
Věra Applová středisko Černého havrana Chlumec nad Cidlinou, z.s. Chlumec nad Cidlinou
Tereza Vachulková 413.07 Dýmka Habartov Habartov
Petra Štěpová 52502 Dvůr Králové nad Labem
Jan Štěp středisko Svoboda nad Úpou Svoboba nad Úpou
Patrik Kouba 55. středisko Vatra Praha Praha 13
Tomáš Hrabal - Fil Skautské střediško Bruntál Bruntál
Mirka Navrátilová IV. oddíl Jamamby, stř. Moravská Třebová Moravská Třebová
Martin Laštovka Jednotka 724.06.052-7 - Antares Zlín
Pavel Pelkán 215.05.055 - Světlušky a Skautky Vrdy
Oldřich Vávra 722.11.116 Tupesy
Vít Olyšar 7.Oddíl Kutná Hora - Jestřábi Kutná Hora
Magda Šnirchová 811.02 Krnov
Jana Hejkrlíková 19. oddíl Příbram Příbram
Pavla Tvarůžková oddíl Svišti Pustá Polom Pustá Polom
Julie Šmatlová Družina Vlachovice
Tomáš Holub VAVÉHA České Budějovice České Budějovice
Dana Ryšánková Zlatá stezka Prachatice Prachatice
Lenka Havlíčková Dvojka Poděbrady
Veronika Cupalová 1. smíšený oddíl Habartov Habartov
Jan Brejcha 35. oddíl Liberec Liberec
Petra Kubíková Středisko Oheň Most, 13.oddíl Rakovník Rakovník
David Kubíček 42.Rybka středisko Žabovřesky Brno Brno
Jirina Sehrigova Olomouc , 3.středisko , 7 oddíl Olomouc
Hana Benešová Junák-český skaut, stř. Lázně Bělohrad Lázně Bělohrad
Jakub Vojík 22.oddíl Tygříci Prachatice
Ludvík Čanda středisko Kadaň 422.05 Kadaň
Petr Kabelík středisko Zlaté Hory Zlaté Hory
Jaroslava Vondrovicová Junák Hořice Hořice
Vendula Ekrtova Stredisko Rip Roudnice nad Labem Roudnice nad Labem
Tereza Dvořáčková 21. oddíl VS Bílý delfín Pardubice
Alena Bystroňová Žížalky Havířov Havířov

 

 

 

 

 

 

 

logo

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu