....

Chyba na stránce: Seznam přihlášených - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/propagace/komunikacni-nastroje/276-nabory/984-seznam-prihlasenych?autologin=1"

Seznam přihlášených

Seznam přihlášených

Přihlašování k náborům 2016 bylo zahájeno, seznam přihlášených organizátorů a organizátorek zde budeme postupně doplňovat.

Přihlaste se také.

Aktualizováno 27. 9. 2016.

Kontaktní osoba Místo Jednotka
Jana Matoušková Červené Pečky 214.05 Červené Pečky
Josef Vošvrda Zákupy 1. oddíl Medvědi Zákupy, středisko Klíč, Nový Bor
Jan Salcman Plzeň - Doubravka 323.03
Pavel Šťastný Holešov Junák - český skaut, středisko Holešov, z. s.
Hana Märzová Domažlice 321.01.002 - oddíl Bazilišci
Zuzana Cholastová Hutisko-Solanec oddíl Hutisko-Solanec
Petr Zapletal Křtiny středisko Křtiny (623.18)
Jaroslav Pulkrábek Vimperk 311.02
Kateřina Pasáková Tábor 317.01
Kristýna Koutenská Nové Město na Moravě Berušky
Václav Procházka Vranov u Brna, Lelekovice, Útěchov, Jehnice, Česká 91. chlapecký oddíl střediska Řehoře Mendla
Lucie Prokešová České Budějovice 16. oddíl Pěnkavy, středisko VAVÉHA České Budějovice
Ondřej Petrovský Liberec 513.05.027
Jan Bednář - Geralt Cheb středisko Dakota Cheb 411.03
Martina Barvířová Poděbrady 218.07
Petr Aksamit Horní Stropnice, Nové Hrady středisko Sirius Horní Stropnice
Štěpán Káňa Břeclav oddíl Plamen, středisko Svatopluk Břeclav
Jan Kuřík Studenec u Horek 514.03
Vilém Heger Letovice 621.04
Aleš Brzák Městec Králové 218.04
Martin Štíbr Žatec Žatec
Miroslav Folprecht Praha 4 - Braník Skautské středisko Trilobit Praha
Honza Šula Praha 4 114.34 Ostříž
Karla Tomisová Šenov Středisko Šenov
Prokop Havrda Praha 10 Junák - český skaut, středisko 77 ROD SOVY Praha, z.s., 301. Soví oddíl
Jaromír Nusl Milín, Příbram 21B.02
Štěpánka Záhorová Lochenice 17. odddíl
Karla Tomisová Šenov Středisko Šenov 812.05
Ivana Kašparová Kostelec n.Č.l., ORP Říčany 214.15.001
Markéta Ščotková Vsetín 2. dívčí oddíl
Tomáš Jech Semily 514.01
Dominik Pustówka Havířov 2. oddíl Havířov
Martin Pavliš Prosetín 531.04
Markéta Pertlíková Ostrava-město 12. Dívčí vodní oddíl
Kateřina Juřičková Praha 11 - Háje Junák - český skaut, stř. Šípů, z. s.; oddíl Stodesítka
Tomáš Merta Hradec Králové 526
David Brabec Hlinsko v Čechách 3
Jan Teplý Choceň 3. oddíl skautů, středisko Skály Choceň
Michal Sýkora Šebrov-Kateřina 621.07.07
Šárka Fabiánová Opava 815,04
Martin Krček Libušín 213.04
Pešková Petra Brno 4.D Brno "Ještěrky", středisko Řehoře Mendla
Lucie Kolářová Opařany 213. dívčí oddíl Opařany
Šimon Schierreich Luže 538.11
Petr Kabelík Zlaté Hory středisko Zlaté Hory
Vilém Řiháček Brno 622.1
Martin Hejhal Odolena Voda 118.42
Martin Pažout Kněžmost 217.08.004
Maru Mladá Boleslav 5.oddíl VS Mladá Boleslav
David Malát Most 425.01 středisko Most
Pavel Stuchlý Ostrava - Stará Bělá, Ostrava - Nová Bělá 816.15
Jiří Zimola Luka nad Jihlavou 2
Michael Trojtlar Mrákotín 531.04.002-1
Jakub Pavliš Mrákotín Ležáky Skuteč
František Pavliš Oflenda Skuteč Ležáky
Kristýna Burešová Skuteč družina Opičky
Bubeníčková Jana Mrákotín 123
Kateřina Novotná Skuteč družina Opičky
Ondřej Blansko 621.01.003
Jana Tauchmanová Nová Paka, Stará Paka 3. oddíl SOPKA Nová Paka
Jan Čížek Švihov Poštolky Švihov
Tomáš Velecký Frýdek-Místek Místecká Čtverka (oddíl)
Václav Havlíček Hostivice středisko 21a.02 Dobřichovice - oddíl skautů Hostivice
Lucie Wackenreutherová Karlovy Vary Přístav ORION Karlovy Vary
Martin Pohanka Olomouc 712.06
Pavel Kotyza Nymburk Středisko Krahujec Nymburk
Šárka Pavlásková Chotěboř 4. oddíl a 12. oddíl
Tereza Novotná Starý Kolín středisko Starý Kolín
Jan Král Brno 13. středisko Hiawatha Brno
Martina Minaříková Hradec Králové 526.01
Petr Kulhánek Červené Pečky 12. oddíl Červené Pečky
Michal Kordík Hodonín 627.03.001.1
Michaela Pekařová Kladno 213.01.018 - Svítání
Šárka Koťátková Benátky nad Jizerou Středisko Povodeň Benátky nad Jizerou
Petr Jandáček Praha 13 středisko 55 Vatra Praha
Karolína Vyhnálková Sezemice Středisko A. Bartoše Sezzemice
marek batelka Tišnov středisko Květnice Tišnov 623.15
Patrik Půpán Slatiňany 531.02.005
Pavel Klusáček Kamenice nad Lipou DEVÍTKA
Zora Záchová Štěpánov, Březce, Liboš 23. oddíl Lvíčata Štěpánov (712.05)
Milan Buček Bruntál 1 Horalové
Alžběta Tlapová Vodňany Double Vodňany
František Pospíšil Louny JS Louny
Milan Kvíz Praha 11 středisko 93 Praha
Jiří Richter Teplice Středisko Doubravka Teplice
Maria Staňková Domašov 1. dívčí oddíl Domašov
Miroslav Staněk Rudka 1. chlapecký oddíl Domašov
Věra Applová Chlumec nad Cidlinou Skautské středisko Černého havrana Chlumec nad Cidlinou, z.s.
Arpine Karapetjanová Bělá pod Bezdězem Středisko Svornost Bělá pod Bezdězem, 217.11
Arpine Karapetjanová Bělá pod Bezdězem Středisko Svornost Bělá pod Bezdězem, 217.11
Dana Opravilová Prostějov 71303
Iveta Dobešová Boskovice oddíl Oičego
Jan Schovánek Suchdol nad Odrou 1. skautský oddíl Suchdol nad Odrou, středisko Odry
Ludmila Hobzová Otročiněves 212.03
Matouš Pilnáček Liberec 513.05.026
Pavlína Navrátilová Moravská Třebová 533.04.004 (IV. oddíl Jamamby)
Magdaléna Šebková Rožmitál p. Tř. 21B04
Tereza Vlková Letovice 621.04.004
Tereza Opršalová Spálov skautský oddíl Spálov
Jan Podzimek Praha 12 5. středisko Modřany
Kateřina Kozlová Holice Junák - český skaut, středisko Holice, z. s.
Výtiska Antonín Kojetín 714.03
Karolína Pěčková Náchod Jednotka 523.01.052 - 5. dívčí - Náchodská dívčí pětka
Martin Holub Jindřichův Hradec 310.31 středisko Zlatá Růže J. Hradec
Martin Chytil Heřmanův Městec středisko Leknín
Jana Brokešová Ruda nad Moravou 3.dívčí oddíl Konvalinky, Středisko 715.11 Ruda nad Moravou
Ondřej Daniel Bludov Středisko Františka Pecháčka Bludov
Lenka Tomešová Kostelec nad Labem 21603
Tereza Opavová Strakonice oddil Vlaštovky Strakonice
Aleš Kazický Ostrava 816.05.003-1 Trpaslíci, Ostrava
Eliška Hermannová Praha 9 Satalice 65. dívčí oddíl Amazonky
Michaela Nesnídalová Moravské Budějovice 6. roj světlušek, středisko Moravská Orlice
Jan Holešinský Ždánice středisko Kyjov
Eliška Broučková Zeleneč Středisko Zápy
Václav Hönig Písek 314.03.002
Školoudová Petra Hradec Králové 526.02
Jaroslava Vondrovicová Hořice 1.oddíl Zlatěnky Hořice
Petra Dvořáková Brno 15. středisko Kompas
Petr Beránek Moravské Budějovice 614.04.001
Petr Beránek Moravské Budějovice 614.04.001
Martina Hübnerová Plzeň 23. oddíl Severka Plzeň
Václav Zedínek Brandýs nad Labem 219.1
Pavla Švaříčková Třebíč 7. roj Sasanky
Renata Čížková Hradec Králové 526.01.007
Martina Koutná Prostějov 713.02
Jaroslava Krušinová Letovice 621.04.001
Lída Cudzišová Jindřichův Hradec Sedmikrásky, středisko Zlatá Růže
Oldřich Rejl Česká Skalice Středisko Jiřího Šimáně, Česká Skalice
Pavel Vagenknecht Lomnice nad popelkou Oddíl Lomnice nad popelkou
Michaela Svobodová Kroměříž 721.03
Michal Plintovič Kroměříž 721.04
Monika Merglová Litomyšl 3. oddíl Dobré naděje Litomyšl
Jaroslav Šebek Mladá Boleslav 217.02.007
Markéta Žáková Přerov 714.01
Jakub Petrák Praha - Prosek 67. středisko Prosek - Praha
Vojtěch Musil Krnov středisko Krnov 811.02
Marie Havrdová Praha oddíl Origami 52
Lenka Chvalová Štěnovice a okolí Stopa Plzeň
Jiři Harazim Ostrava 48-dívčí oddíl (Osmačtyřicítka)
Tomáš Petržílek Neratovice a okolí 216.04.002
Tomáš Petržílek Neratovice a okolí 216.04.002
Jana Čížková Náchod Benjamínci - Medvíďata 7. oddíl z Náchoda
Pavel Král Náchod 52301.011 1.chlapecký oddíl Náchod
Václav Macek Ústí nad Labem 427.01.002
Martina Stará Milevsko Junák-český skaut z.s.,Sedmička Milevsko
Petr Hajduch Sezimovo Ústí / Tábor 7.oddíl Karibu
Adam Janovský Valašské Meziříčí 2. oddíl, středisko Valašské Meziříčí
Dominika Mecová Staré Město 1.oddíl Staré Město
Dana Ryšánková Prachatice Junák - český skaut, Středisko Zlatá stezka Prachatice, z.s.
Michaela Pavlíková Podlesí - Valašské Meziříčí 1. oddíl Naděje Valašské Meziříčí ev.č.723.02.001
Kateřina Polášková Vracov oddíl Andromeda (středisko Ratíškovice, okres Hodonín)
Šárka Kladivová Žamberk Středisko Žamberk
Anna Kákonová Tábor Vikingové
Dana Ryšánková Prachatice Středisko Zlatá stezka Prachatice
Martin Doležal Sezimovo Ústí 317.03.003
Johana Burešová Praha 3 84. oddíl Amazonky, 61. středisko Vítkov
František Topinka Praha 3 1. oddíl Nik, 61. středisko Vítkov
Tereza Petrášová Nový Jičín Junák - český skaut, středisko Pagoda Nový Jičín, z.s.
Radka Čapková Havlíčkův Brod 611.01.003-1
Barbora Cimlerová Plzeň Šedá střelka Plzeň
Vojtěch Floriš Dolní Bousov 217.08.01
Jiří Dušánek Lanškroun Junák - český skaut, středisko Zubr a Dikobraz Lanškroun, z.s.
Ivana Moravcová Třeboň Rožmberská růže Třeboň
Dalibor Flám Krmelín 812.07.421
Michala K. Rocmanová Praha 1 - Malá Strana 170. oddíl Ze-Hnje-She-Kha Praha 1
Jakub Žák Znojmo 627.03
Luděk Korpa Černošín Ichthys Černošín, středisko Tajfun Tachov
Martin Ryska Stěžery Střela Stěžery
Ludmila Rosiová Trutnov středisko Hraničář
Martina Šmardová Tišnov středisko Tišnov
Adéla Tichá Svoboda nad Úpou 60153563
Petra Pelikánová Dolní Kalná 52504
Veronika Orlíková Šenov u Nového Jičína berda
Silvestr Svoboda Neratovice 216.04.006
Markéta Vašíčková Nosislav oddíl Lištičky Nosislav
Veronika Cupalová Habartov středisko Dýmka Habartov
Anna Ambrozková Hodonín oddíl Mladí táborníci a Veselá srdce
Eva Čtvrtníčková Vyškov 626.01 středisko Vyškov
Dagmar Pohlová Vrchlabí Junák - český skaut středisko Krakonoš Vrchlabí, z. s.
Dušan Trefilík Slavičín 724.11 středisko A.B.S. Slavičín
Ondřej Kolek Dobrá 812.10.001 Středisko Doberčata
Ondřej Kolek Dobrá 812.10.002 Středisko Doberčata
Michal Hradecký Brno středisko Dvojka Brno, oddíl Dvojkaři
Miroslava Remešová Doloplazy středisko Ladislava Ruska
Lukáš Vláčil Dobrá 3. oddíl Dobrá
Jindřich Matoušek Hradec Králové 526.01.018-2
Jan Pořízek Blansko 621.07
Antonín Malík Libčice nad Vltavou Junák - český skaut, středisko Osmička Praha, z. s.
Jana Doleželová Ostrava 816.04.026
Karla Žertová Kolín Benjamínci, Mravenci
Jiří Horníček Klimkovice Jednotka 816.07 - středisko Klimkovice
logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

2 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.
  Nahlásit chybu