....

Chyba na stránce: Seznam přihlášených - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/propagace/komunikacni-nastroje/276-nabory/984-seznam-prihlasenych?autologin=1"

Seznam přihlášených

Seznam přihlášených

Seznam přihlášených k náborům 2018.

Aktualizováno 3. 10. 2018.

Kontaktní osoba Jednotka Místo
Petra Kubíková 425.01, Most Rakovník
Pavla Večeřová 614.04.001 Moravské Budějovice
Jan Bednář 411.03 Cheb
Karolína Solanská 1. oddíl Slivice Příbram, Milín
Daniel Krejci 311.04.011 Ceske Budejovice
Tomáš Jech středisko Varta Semily Semily
Ondřej Šváb 621.01.003 Blansko
Lucie Ďorďová 7. dívčí oddíl Veveřice Varnsdorf Varnsdorf
Magdalena Franková 5. oddíl Kolbiza Uherčice Uherčice
Michal Sýkora 621.07.007 Šebrov-Kateřina, Vranov, Svinošice, Lipůvka
Martina Šimíková 1. dívčí oddíl Místek Frýdek-Místek
Jindřich Vindiš 1. oddíl Vodňany Vodňany
Karolína Vyhnálková Stredisko A. Bartose Sezemice Sezemice
Antonín Benc středisko Smrček Svitavy Svitavy
František Vostal 534.05 - středisko Vysoké Mýto Vysoké Mýto
Dagmar Štarmanová Středisko Javor Česká Třebová, 8. oddíl Česká Třebová
Magdalena Franková 5. oddil Kolbiza Uhercice Uhercice
Jan Kubát 4.oddíl ve Staňkově, 321.03 Staňkov
Ema Řezníčková 533.04.004 Moravská Třebová
Petr Schönfeld Jednotka 217.02 - středisko Povodeň Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou
Ema Řezníčková 533.04.004 Moravská Třebová
Jiří Kučera Rigel Karlovy Vary
Filip Kubík družina Bobři (Čechtice; středisko Vlašim) Čechtice a okolí
Josef Vošvrda 3. oddíl Zákupy nebo Česká Lípa
Zuzana Ulčová Rejnoci Velký Osek
Šárka Koťátková Skautské středisko Povodeň Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou
Josef Kovačič 513.05.027 Liberec
Michal Vaněček 412.11.012 Karlovy Vary
Jan Schovánek Junák - český skaut, středisko Odry, z.s. 1. skautský oddíl Suchdol nad Odrou Suchdol nad Odrou
Jan Teplý Jednotka 534.04.003-1 - Kondoři Choceň
Martin Dvořák 3. oddíl POUTNÍCI Hradec Králové
Lenka Tomešová středisko 216 03 Kostelec nad Labem Kostelec nad Labem
Klára Ondráková 215.01.005 Kutná Hora
Marek Landgráf 323.05.053-3 - Šedá střela a 323.05.052-1 - Žlutá střelka Plzeň
Lukáš Trumm 526.06.24 Hradec Králové
Eliška Čapková Ebelová Jednotka 116.06 - středisko Vočko Praha Praha
Natalie Prausova 4. Oddíl dívčí DKnL Dvur Kralove nad Labem
Fofík 22.oddíl Hraničáři Větrný Jeníkov
Maruška - Marie Vlčková 16. oddíl Pěnkavy České Budějovice, Dobrá Voda u ČB
Petr Ježek 813.02.002.3-Skauti-Temudžajové Orlová
Patrik Půlpán 531.02.005 Slatiňany
Šárka Fabiánová přístav Černý čáp Opava, 815.01 Opava
Jiří Jedlička Volyně Junák - český skaut, středisko RNDr. Rudolfa Plajnera Volyně, z. s.
Kateřina Šrámková 215.07.074 - Benjamínci Ronov nad Doubravou
Milan Kvíz Junák - český skaut, středisko 93 Praha, z.s. Praha 11
Martin Žák Středisko Bobři Havlíčkův Brod - 5. OVS Rackové - 611.01.005 Havlíčkův Brod
Pavel Jáger Tvarožná 623.21.001-8
Veronika Pavlíková Středisko 5. květen Plzeň (323.03) Plzeň
Rudolf Požár 531.04.002-1 - 2. oddíl Skuteč
Pavel Král - Šupik 523.01.011 1.chlapecký oddíl táty Dvořáčka Náchod
Petr Mikeš 526.01 Hradec Králové
Ivana Moravcová 310.32 Třeboň
Šárka Pavlásková středisko Doubravka Chotěboř Chotěboř
Jan Podzimek - Šikula 114.05 Praha 12 a okolí
Martin Janoš Junák - český skaut, středisko Hraničář Jirkov, z.s. Jirkov
Klára Choutková Jednotka 313.03.001 - 1. oddíl Dačice
Silvestr Svoboda - Slíva Junák - český skaut, středisko Lišák Neratovice, oddíl Oregon, z. s. Neratovice
Martin Chytil 531.08 Heřmanův Městec
Vojtěch Krpec Skautský oddíl Nashuro Kozlovice Kozlovice
Petr Lízal 623.14 Tumulus Újezd u Brna
Prokop Havrda 301. Soví oddíl Praha 10
Kristýna Habartová 513.01 Liberec
Jiří Dušánek Junák - český skaut, středisko Zubr a Dikobraz Lanškroun, z.s. Lanškroun
Oldřich Rejl středisko Jiřího Šimáně Česká Skalice
Martin Holub středisko Zlatá Růže Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec
Anna Michalková 33. oddíl Mikan 33 Opava
Alžběta Tlapová Double Vodňany Vodňany
Petr Suchý 525.02.002 Mostek a okolí
Karolína Soldánová 712.13 Středisko Šternberk, oddíl Medvědi Šternberk
Šárka Altmanová Junák - český skaut, středisko Omaha Radnice, z. s. Radnice
Jan Friml 1. chlapecký Studénka Studénka
Lucie Bisová Marková 217.10.005 Mladá Boleslav
Tereza Opršalová 3. skautský oddíl OMNIA Spálov Spálov
Petr Obrdlík 627.01 Jevišovice
Jan Pořízek 621.07 Blansko Blansko, Sloup v Mor. krasu, Vysočany, Černá Hora
Michaela Nesnídalová 6. Roj světlušek Moravské Budejovice
Vladimíra Navrátilová 712-03-068 Domašov nad Bystřicí, Jívová, Město Livavá, Moravský Beroun
Jan Pekárek Oddíl Lomnice nad Popelkou Lomnice nad Popelkou
Martina Honzů 23. Severka Plzeň
Martin Junák - český skaut, středisko Františka Pecháčka Bludov, z. s. Bludov
Anna Pulkrabkova 5.oddíl Rolničky, středisko Vimperk 311 02 Vimperk
Miroslav Staněk 1.chlapecký oddíl Domašov u Brna Domašov
Kateřina Juřičková Stř. STOVKA Praha, oddíl Stodesítka Praha 11
Vojtěch Kuták Severka Plzeň
JosefSima cibuk Vatra praha 55 Praha13
Sláma Tomáš Jednotka 423.03 - středisko Brána Lovosice Lovosice
Radek Dokoupil 713.08 Vrbátky
René Habrman 1. oddíl vlčat a skautů, středisko Tilia Polička Polička
Libor Brzobohatý 10. středisko Mafeking Brno Brno-Židenice
Ladislav Gbelec Skautské středisko Štítná nad Vláří Štítná nad Vláří-Popov, Jestřabí
František Pospíšil - Pošťák JS Louny Louny
David Glanc (Špalek) 29. oddíl Hiawatha, 2. středisko Stopa Plzeň Plzeň
Lucie Kolářová 213. dívčí oddíl, Přístav Třináctka Opařany Opařany
Luděk Korpa Kavalíři Plzeň Plzeň
Adéla Hacurová 1.oddil dívčí Lanškroun
Adéla Hacurová 1.oddil dívčí Lanškroun
Dalibor Flám 812.07.421, 1. oddíl Krmelín - Vlci Krmelín
Renata Čížková 7.OVS Štiky Hradec Králové Hradec Králové
Veronika Richterová oddíl Rebelové Paseka
Dušan Kunc 1. oddíl Sluneční záře Zbiroh Zbiroh

 

Petra Kubíková 425.01, Most Rakovník
Pavla Večeřová 614.04.001 Moravské Budějovice
Jan Bednář 411.03 Cheb
Karolína Solanská 1. oddíl Slivice Příbram, Milín
Daniel Krejci 311.04.011 Ceske Budejovice
Tomáš Jech středisko Varta Semily Semily
logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

2 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.
  Nahlásit chybu