....

Chyba na stránce: Najdou nováčci váš oddíl na mapě? A budou vás moci kontaktovat? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/propagace/komunikacni-nastroje/278-nabory/web/1608-najdou-novacci-vas-oddil-na-mape-a-budou-vas-moci-kontaktovat?autologin=1"

Najdou nováčci váš oddíl na mapě? A budou vás moci kontaktovat?

Najdou nováčci váš oddíl na mapě? A budou vás moci kontaktovat?

Často se na KÚJ obracejí potenciální nováčci s žádosti o pomoc při hledání oddílů.

Mnohdy by jim při hledání velmi usnadnilo práci, kdyby byly všechny údaje pohromadě a především přístupné. Kontakty jsou také poskytovány např. pořadatelům Bambiriády. SkautIS nabízí všem oddílům možnost zadat o sobě různé kontakty ke zveřejnění. Do bambiriádní databáze, která bude k dispozici i celoročně na webu, se dostanou všichni, kteří své údaje vloží do středy 12.5. Více o tom, jak informace vložit přináší náš článek.

Nově byly do SkautISu přidány také informace z původního registru jednotek (pouze v případě, pokud daný údaj chyběl a bylo možné ho správně přiradit).

Doporučujeme tedy všem jednotkám, aby si zkontrolovaly již zadané údaje a doplnily údaje nové. Zvažte také, zda vás budou moci nováčci dle vámi poskytnutých údajů nalézt.

Je pěkné, že zveřejníte např. telefon, pokud ale nebude zřejmé, kde váš oddíl působí, nikomu tato informace neposlouží. Velmi vhodné jsou pro tyto účely souřadnice GPS, které můžete najít třeba na www.mapy.cz po zadání adresy klubovny.
Nemusíte se také bát, že budou zveřejněny všechny uvedené kontakty. Pro zveřejnění se využijí jen ty speciálně označené, ostatní slouží pro komunikaci uvnitř hnutí.

Všechny takto poskytnuté údaje označené „ke zveřejnění“ budou sloužit KÚJ pro pomoc nováčkům, kteří do kanceláře volají a budou dostupné pro další vyhledávání oddílů na internetu.

Uzávěrka prvního kola doplňování údajů je 12. května!

ZADÁNÍ KONTAKTŮ NA ODDÍL:

POLE PRO OZNAČENÍ KONTAKTŮ KE ZVEŘEJNĚNÍ:

ÚDAJE O KLUBOVNÁCH A DALŠÍCH NEMOVITOSTECH ODDÍLŮ NA KARTĚ „NEMOVITOSTI“:

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 665x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu