....

Chyba na stránce: Posilování dobrého jména skautingu. Přijď na schůzku k tvorbě zadání strategického tématu! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/propagace/komunikacni-nastroje/3048-posilovani-dobreho-jmena-skautingu-prijd-na-schuzku-k-tvorbe-zadani-strategickeho-tematu?autologin=1"

Posilování dobrého jména skautingu. Přijď na schůzku k tvorbě zadání strategického tématu!

Posilování dobrého jména skautingu. Přijď na schůzku k tvorbě zadání strategického tématu!

Ví společnost o skautingu to správné a naráží na něj ve svém životě často? Umí jednotky dobře propagovat skauting v místě svého působení? Které věci by ústředí pro podporu povědomí o skautingu mělo dělat, ale nedělá? Je skauting pro mladé lidi „cool“?

V rámci naplňování Strategie 2022 připravujeme další téma. Je jím Posilování dobrého jména skautingu ve společnosti. Týká se každého z nás, týká se toho, jak nás vnímají lidé kolem nás, jak a proč k nám vstupují nováčci, co o skautingu vědí nebo nevědí rodiče, proč jej chtějí podporovat sponzoři a spousty dalších aspektů našeho vztahu se společností. 

Na sběr podnětů ve sdíleném dokumentu (probíhal do 15. února, mnozí z Vás se zapojili) navazuje veřejná schůzka pro ty, kteří se nad tématem chtějí potkat s ostatními. Jejím cílem bude o další krok posunout přípravu zadání strategického tématu (následnými kroky je pak tvorba návrhu textu zadání, jeho připomínkování skrze Křižovatku, předložení do Výkonné rady, po schválení předložení do Náčelnictva, po schválení zahájení práce na jeho naplňování). Na schůzku jste zváni bez ohledu na to, jestli jste se do prvního kola tvorba zapojili či nikoli, bez ohledu na to, jak velkými experty v dané oblasti se cítíte být.

  • Schůzka proběhne ve čtvrtek 9. března 2017 od 16 do 18 hodin v prostorách kanceláře ústředí na Senovážném nám 24 v Praze. 
  • Na schůzku se je třeba předem přihlásit, nejlépe obratem, ale nejpozději do 7. března. Přihlas se zde >>>.
  • Mimopražským účastníkům je nabízeno proplacení cesty absolvované hromadnou dopravou.
  • Schůzky se lze s možnými omezeními zúčastnit i po Skypu, přihlas se a uveď přítomnost na dálku.
  • Ke schůzce byla na FB / SkautInfo založena událost. Kliknutí na "Přijdu" nenahrazuje nutnost přihlášení!
  • Původní připomínkovací dokument je již uzavřen, své případné připomínky před schůzkou můžeš napsat do tohoto sdíleného dokumentu >>>.


Těším se na viděnou a podnětnou diskuzi!

Petr Vaněk - Permoník
petr.vanek@skaut.cz
zpravodaj pro komunikaci a projekty služby společnosti
garant strategického tématu Posilování dobrého jména skautingu ve společnosti

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2923x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu