....

Chyba na stránce: Přihlášeni k náborům? Máte u nás slevu na nové tetovačky, pastelky a samolepky. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/propagace/komunikacni-nastroje/3391-pastelky-tetovani-samolepky-levne-drobnosti-na-rozdavani-s-povedenou-skautskou-grafikou-jak-se-vam-libi?autologin=1"

Přihlášeni k náborům? Máte u nás slevu na nové tetovačky, pastelky a samolepky.

Přihlášeni k náborům? Máte u nás slevu na nové tetovačky, pastelky a samolepky.

Paráda, rozhodli jste se, že uspořádáte nábory. Gratulujeme!  Máte šanci získat pěkné propagační předměty za ještě nižší cenu než obvykle :) Stačí se k náborům přihlásit. Cesta k náborovému balíčku zdarma a slevě 20 % na vybrané zboží je opravdu takhle jednoduchá. Navíc jsme pro vás spoustu připravili nových drobností, které můžete libovolně namixovat do různých náborových kombinací. Do prodeje se vrací tři velmi oblíbené náborové materiály - dětské pastelky, samolepky a nalepovací tetování. 

Pastelky

Propagační předmět pro nejmenší, čtyři základní pastelky v přírodní recyklované krabičce se skautským potiskem. Minibalení pastelek do kapsy je skvělé pro všechny malé kreativce. A to jak pro budoucí vlčata a světlušky tak pro skauty a skautky. Základní cena 12 Kč.

Koupit pastelky >>

Tetování

Aršík o velikosti 64*89 mm se sedmi barevnými nalepovacími "tetovacími" obrázky na kůži. Vážnost stranou, užijte si trochu legrace :) Základní cena 9 Kč.

Koupit tetovačky >>

Samolepky

Devět vylupovacích samolepek na archu A5. S možností dopsat vlastní text a nalepit třeba na dveře nebo školní sešit. Autorem ilustrací je Honza Smolík.

Koupit samolepky >>

Nepřehlédnětě

Stále máme skladem 121 druhů placek, vybere si určitě každý. Dalšími možnostmi z kategorii nejlevnější rozdávací předměty jsou třeba skautské školní sešity, tužky nebo náborové časopisy.

Kompletní nabídka propagačních materiálů a dalšího skautského zboží je na skaut.cz/obchod.
 
Za TDC
Petra Daněčková
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1662x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu