....

Chyba na stránce: Zvládněte registraci 2015 bez zbytečného shonu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/registrace/faq-a-dulezite-pojmy/1237-zvladnete-registraci-2015-bez-zbytecneho-shonu?autologin=1"

Zvládněte registraci 2015 bez zbytečného shonu

Zvládněte registraci 2015 bez zbytečného shonu

Stejně jako v předchozích letech proběhne také v lednu 2015 registrace osob a jednotek. Registrace proběhne bez výraznějších změn a v obdobných termínech jako v předchozích letech. Konečným termínem pro odevzdání registračních dat zůstává 31. leden 2015. Přesné podmínky budou známy v průběhu listopadu v aktualizované směrnici k registraci.

Abychom předešli spěchu a zbytečnému stresu v termínu registrace, doporučujeme zahájit přípravné práce již nyní v podzimních měsících. Zejména nám v oddílech může pomoci:

  • -          Sesbírat vyplněné přihlášky od všech nováčků
  • -          Průběžně aktualizovat seznam členů oddílu ve skautISu (vyřazení osob, které již do oddílu nechodí a zapsání nováčků včetně nahrání souhlasu ke zpracování osobních údajů a aktualizace všech údajů – adresy, kontakty; na tomto místě rovněž stojí za připomenutí, že osoba se, podle nových předpisů, stává členem právě až ve chvíli, kdy je zapsána do skautISu)
  • -          Pokud vybíráte příspěvek na činnost oddílu, zahrňte do něj také členský příspěvek nebo alespoň jeho část; vyhnete se tak pro některé rodiče výběru velkého obnosu v nevhodném povánočním čase.

Průběžná práce s osobami ve skautISu a dobré rozvržení všech činností souvisejících s registrací osob, ušetří v důsledku množství času i starostí. Pro aktuální informace sledujte známé informační kanály – balíčky ústředí a skautskou křižovatku.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1449x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

1 Názor
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu