....

Chyba na stránce: Registrace 2015 v plném proudu! Děkujeme všem, co ji včas zpracovali a odevzdali. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/registrace/faq-a-dulezite-pojmy/1597-registrace-2015-v-plnem-proudu-dekujeme-vsem-co-ji-vcas-zpracovali-a-odevzdali?autologin=1"

Registrace 2015 v plném proudu! Děkujeme všem, co ji včas zpracovali a odevzdali.

Registrace 2015 v plném proudu! Děkujeme všem, co ji včas zpracovali a odevzdali.

Děkujeme všem vedoucím i dalším činovníkům, kteří včas zpracovali a odevzdali registraci 2015 za svůj oddíl či středisko! Jsme si vědomi, že jde o nezanedbatelné množství práce a jsme rádi, že drtivá většina středisek zvládla registraci odevzdat včas - do 31. ledna 2015.

Věříme, že poslední "hříšníci" svou registraci za pomoci VOJ brzy dořeší a zpracování registrace okresů a krajů v únoru už bude zcela bezproblémovou záležitostí.

Mimochodem, někteří vedoucí sice asi často nechávají věci na poslední chvíli a sebe i své okolí zřejmě rádi stresují, ale mají výdrž a odhodlání. Ve středu, pouhé tři dny před termínem odevzdání registrace, bylo zpracováno zatím pouze 125 středisek, více jak 350 jich bylo rozpracovaných či zcela chybělo. Tempo zpracováván registrace se však neuvěřitelně zrychlovalo. A během soboty 31.1. (posledního dne registrace) byla zpracována a úspěšně odevzdána registrační data 180 středisek.

Zajímavosti - v posledním lednovém týdnu ve skautISu na registraci pracovalo více jak 1 tisíce unikátních uživatelů denně a celkově zobrazili přes 302 tisíc stránek v systému. Tři lidé starající se o podporu uživatelů skautISu vyřídili na 350 žádostí o převod členů napříč jednotkami a zpracovali několik set požadavků z mailů, webu podpory, ale i v rámci desítek telefonních hovorů.

Ještě jednou tedy děkujeme všem, kdo se na zpracování registračních dat podíleli a doufáme, že dotažení registrace s okresy a kraji již bude bezproblémové.

Ondřej Peřina (Jerry)
zpravodaj VRJ pro IS/ICT a organizaci

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 622x

Práce s článkem

4
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu