....

Chyba na stránce: Registrace běží – kolik je ještě času a kde najdu informace, když je budu potřebovat? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/registrace/faq-a-dulezite-pojmy/2285-registrace-bezi-kolik-je-jeste-casu-a-kde-najdu-informace-kdyz-je-budu-potrebovat?autologin=1"

Registrace běží – kolik je ještě času a kde najdu informace, když je budu potřebovat?

Registrace běží – kolik je ještě času a kde najdu informace, když je budu potřebovat?

Registrace 2016 se rozběhla. Většina jednotek má založeno a data zpracovává. Střediska mají pro odevzdání dat termín na konci ledna – 31. 1. 2016. Více informací najdete na speciální stránce k registraci. To jsou ty hlavní informace, které teď potřebujete vědět.

O něco více podrobností:

Registrace běží

Naprostá většina jednotek má registraci založenu. Existují samozřejmě ještě jednotky, které registraci nezaložili a mají tak proti termínu zpoždění, ale je jich minimum. S VOJ toto aktivně řešíme a nejspíš je vše na dobré cestě k nápravě. U středisek je zatím zpoždění proti termínu ze směrnice jen minimální, a pokud to bude rychle vyřešeno, nemělo by to včasné odevzdání registrace nijak ohrozit.

Zakládání registrace zkomplikovala v prosinci chyba ve skautISu, ta naštěstí byla před koncem roku odstraněna a technika by teď neměla klást žádné překážky.

Termíny odevzdání

Střediska odevzdávají registraci 31. 1 2016. Peníze následně až 28. 2. 2016. Více o termínech je samozřejmě ve směrnici k registraci a na stránce http://krizovatka.skaut.cz/stredisko/registrace, kde je k jednotlivým termínům i odpočet. Termíny jsou stejné už po několik let a není tedy potřeba upozorňovat na žádnou změnu.

Další zdroje informací, podpory a pomoci

Od loňského roku máme k dispozici osvědčené rychlé průvodce registrací. Můžete si v nich všechny registrační úkoly odškrtat a ujistit se, že se na nic nezapomnělo. Všechny potřebné informace k registraci, včetně odkazů na předpisy a nápovědu skautISu pak najdete na Křižovatce, v sekci registrace.

Dotazy pak samozřejmě můžete psát na email registrace@skaut.cz

Přejeme pěkný rok 2016 a bezproblémovou registraci

František Šereda (Moulin)
informační redaktor

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 915x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu