....

Chyba na stránce: Hospodářské výkazy a dokumenty účetní závěrky se do skautISu odevzdávají až do 15.4.2017! Omlouváme se za špatný termín uvedený v mailu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/registrace/faq-a-dulezite-pojmy/3003-hospodarske-vykazy-a-dokumenty-ucetni-zaverky-se-do-skautisu-odevzdavaji-az-do-15-4-2017-omlouvame-se-za-spatny-termin-uvedeny-v-mailu?autologin=1"

Hospodářské výkazy a dokumenty účetní závěrky se do skautISu odevzdávají až do 15.4.2017! Omlouváme se za špatný termín uvedený v mailu

Hospodářské výkazy a dokumenty účetní závěrky se do skautISu odevzdávají až do 15.4.2017! Omlouváme se za špatný termín uvedený v mailu

Omlouváme se všem činovníkům a organizačním jednotkám, kterým dnes v noci dorazil e-mail upozorňující na chybný termín pro odevzdávání hospodářských výkazů a dokumentů účetních závěrech ve skautISu. Stále platí to, že se tyto údaje a dokumenty za rok 2016 musí do skautISu nahrát a potvrdit do 15. dubna 2017! (údaj v informačním e-mailu byl špatně)

V informačním e-mailu, který byl skautISem rozeslán v noci z 30. na 31. ledna 2017 byl chybně uveden zcela nesmyslný datum (špatný den i rok), a tak místo zamýšleného připomenutí jednotkám této věci dostatečně dopředu, došlo ke zbytečnému způsobení zmatků. Velmi se za to omlouváme a opravdu platí to, co je uvedeno ve Směrnici k registraci pro rok 2017 a co je dlouhodobě komunikováno, tedy že termínem pro odevzdání hospodářských výkazů za rok 2016 je až 15. duben 2017 (pro jednotky s daňovým poradcem a tedy odloženým termínem daňového přizníní platí, že do 15. dubna 2017 musí do skautISu vyznačit, že mají odložený termín a pak samotný výkaz a dokumenty do skautISu nahrát nejpozději do červencového termínu).

Zároveň upozorňujeme, že samotné hospodářské výkazy a dokumenty účetní závěrky pro spolkový rejstřík za rok 2016 půjdou mimořádně zadat do skautISu až od poloviny února (jak je již delší dobu ve skautISu uvedeno). Je to i z toho důvodu, že během posledních měsíců jsme se od jednotek s podvojným účetnictvím snažili získat potřebné dokumenty za předchozí roky, jak ukládá zákon, a nechtěli jsme vnést zmatek do toho, které dokumenty do jakých let jednotky mají nahrají. I proto se zadávání výkazů za rok 2016 všem jednotkám zpřístupní až v polovině února 2017 (po uzavření běžné části registrace) a do té doby je možné jen kontrolovat a případně nahrát staré výkazy, pokud to tak OJ dosud neudělala.

S omluvou a díky za pochopení

Jan Mesl (Mýval)
manažer skautISu

Ondřej Peřina (Jerry)
zpravodaj VRJ pro organizaci a ICT

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1678x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

2 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu