....

Chyba na stránce: Děkovací dekrety nyní k dispozici jednotlivě - objednejte si Ruska, zelenou, růžovou nebo ostře žlutou variantu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/rizeni/1948-dekovaci-dekrety-nyni-k-dispozici-jednotlive-objednejte-si-ruska-zelenou-ruzovou-nebo-ostre-zlutou-variantu?autologin=1"

ŘÍZENÍ STŘEDISKA

Děkovací dekrety nyní k dispozici jednotlivě - objednejte si Ruska, zelenou, růžovou nebo ostře žlutou variantu

Děkovací dekrety byly doteď nabízeny pouze v sadách devíti kusů různých typů dekretů. Teď si můžete koupit jen ty, které vám vyhovují, v přesném počtu, kolik potřebujete. Poděkujte více než slovy.


PŘEČTĚTE SI MANUÁL K TISKU DEKRETŮ

Doporučujeme přečíst pozorně před započetím výroby, ať papírové podklady k dekretům zbytečně nepromarníte.


Jaké styly dekretů jsou k dispozici?

Soubor dekretů, jejichž design navrhl Janek Dočekal – Lupen, je stylově velmi rozmanitý. Důvodem je to, že má každý obdarovaný jiný vkus a ocení jinou míru obřadnosti nebo rozasah textového vyjádření. Připravte tedy poděkování na míru tomu, komu vyjadřujete dík.

Dekrety Krystal a  Green nabízejí dvě varianty potisku, vyberte si, který vám více vyhovuje. Šablony stáhnete v Manuálu k tisku dekretů.

Děkovací dekret Krystal
  • Stylovou variantu 100 procent ocení příznivci satirické komiksové zkratky odkazující na stoleté oslavy českého skautingu a chápání skautů jako superhrdinů dnešní společnosti.
  • Expresivní varianta Matrix může zaujmout R&R kreativním formátem a možností odříznutí rohů dekretu k dosažení zajímavého efektu.
 
Děkovací dekret Green
  • Vyberte si ze dvou nekonfliktních a obecně přijatelných variant, které staví svůj efekt na dobře vybraném citátu a solidní typografii.

Objednat děkovací dekret Green.

  • Pamětníky může potěšit varianta Rusek, již lze zarámovat a vystavit jako grafický list.
 
  • Ostrá varianta Yell je použitelná pro děkování neskautským dobrovolníkům.
 
Cena jednoho dekretu je 10 Kč.
Dekrety můžete samozřejmě i nadále objednat v celých sadách, které obsahují 2x dekret Krystal, 3x Green, 2x Rusek a 2x Yell a jsou finančně výhodnější.

Příprava Děkovacích dekretů začala v rámci Strategické priority Personalistika. Více o skautské personalistice se dozvíte na www.skaut.cz/per­sonalistika

Míša Čakrtová - Střízlík

Tiskové a distribuční centrum Junáka

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1948x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu