....

Chyba na stránce: Máš za úkol připravit téma hodnocení kvality na kurzu? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/rizeni/hodnoceni-kvality/3305-jak-pracovat-s-hodnocenim-kvality-na-kurzech?autologin=1"

HODNOCENÍ KVALITY

Hodnocení kvality je nástroj, který slouží k hodnocení činnosti oddílů, organizačních jednotek i akcí. Jednotce i akci nabízí pomoc s nalezením a pojmenováním silných a slabších stránek její činnosti. Díky jednoduchým výstupům vám pomůže rozpoznat nejdůležitější oblasti, na kterých by měla jednotka i akce v brzké budoucnosti zapracovat (např. zařadit je do svého dlouhodobého plánu), ale i ty, kterými se může pochlubit a o které se může opřít.

Máš za úkol připravit téma hodnocení kvality na kurzu?

Nebo by ses rád ve svém programu na kurzu také věnoval hodnocení kvality? A to je dobře. Připravili jsme pro vás celý koncept přednášky, který můžete upravit a použít podle své potřeby. Najdete zde vytvořené školení s obsahem a metodickou částí.

Určitě se vám bude hodit prezentace v powerpointu, cyklus hodnocení kvality nebo se můžete inspirovat prezentací pro oddílové plánování či pro výchovné zpravodaje. 

K přednášce můžete rozdat letáky (složená A3), které si můžete vyzvednout v Kanceláři ústředí. O dalších propagačních materiálech si můžete přečíst zde. A všechny podkady (kritéria, vize, dotazníky) nalezneš na stránkách hodnodníce kvality.

Také jsme se s našim projektem zapojili do vzdělávání na klíč. Naši nabídku naleznete zde.

Dejte nám zpětnou vazbu, jak se vám s materiály pracovalo a zda jste je použili a nebo jestli je ještě něco, co můžeme doplnit i pro další lektory.

Hezké léto

Markéta Olišarová - Jóňa
koordinátorka hodnocení kvality
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 378x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace: