....

Chyba na stránce: Už ses přihlásil/a na HelpDesk 2019? Místa rychle ubývají! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/rizeni/hodnoceni-kvality/4267-uz-ses-prihlasil-a-na-helpdesk-2019-mista-rychle-ubyvaji?autologin=1"

HODNOCENÍ KVALITY

Hodnocení kvality je nástroj, který slouží k hodnocení činnosti oddílů, organizačních jednotek i akcí. Jednotce i akci nabízí pomoc s nalezením a pojmenováním silných a slabších stránek její činnosti. Díky jednoduchým výstupům vám pomůže rozpoznat nejdůležitější oblasti, na kterých by měla jednotka i akce v brzké budoucnosti zapracovat (např. zařadit je do svého dlouhodobého plánu), ale i ty, kterými se může pochlubit a o které se může opřít.

Už ses přihlásil/a na HelpDesk 2019? Místa rychle ubývají!

Začal prosinec a druhá stovka účastníků se rychle plní. Nejsi mezi nimi? Tak neváhej a přihlas se, dokud je ještě místo!

Přihlašovaní na HelpDesk běží pouze do konce prosince. Co se takhle přihlásit raději už před Vánoci? :)

Nezapomeň zároveň také zaplatit účastnický poplatek a pak si hlavně vybrat programy! Podrobné anotace již najdeš na www.helpdesk.skaut.cz v sekci program.

Proč? Protože HelpDesk nejsou jen znalosti, které si odvezeš, ale i dovednosti, zkušenosti a nápady ostatních. Setkání s inspirativními lidmi a motivace do další činnosti.

Těšit se můžeš na setkání se starostou a Výkonnou radou. Na odborníky přes finance, plánování, skautskou grafiku či Google disk. Ale také na lidi znalé syndromu vyhoření, lifebalance, koučinku nebo timemanagementu a dalších témat. A rozhodně nebude chybět ani podpora výchovy, společenství kolem středisek, péče o tým či mentoring.
Na své si přijdou jak začátečníci, tak zkušení!

Sleduj nás také na Facebooku, kde se dozvíš všechny novinky.

Těšíme se na Tebe!

Za tým HelpDesku
Slavíková Kateřina
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 771x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace: