....

Chyba na stránce: Poslední možnost uzavřít Hodnocení kvality za rok 2017/2018 do 31. 3. 2019 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/rizeni/hodnoceni-kvality/4436-posledni-moznost-udelat-ci-uzavrit-hodnoceni-kvality-za-kalendarni-ci-skolni-rok-2017-2018-do-31-3-2019?autologin=1"

HODNOCENÍ KVALITY

Hodnocení kvality je nástroj, který slouží k hodnocení činnosti oddílů, organizačních jednotek i akcí. Jednotce i akci nabízí pomoc s nalezením a pojmenováním silných a slabších stránek její činnosti. Díky jednoduchým výstupům vám pomůže rozpoznat nejdůležitější oblasti, na kterých by měla jednotka i akce v brzké budoucnosti zapracovat (např. zařadit je do svého dlouhodobého plánu), ale i ty, kterými se může pochlubit a o které se může opřít.

Poslední možnost uzavřít Hodnocení kvality za rok 2017/2018 do 31. 3. 2019

V tuto chvíli má více než 324 jednotek a akcí rozpracováno své hodnocení kvality. Nepatří vaše jednotka mezi ty, které ještě nemají hodnocení kvality (HK) ve skautISu uzavřené?
Pokud ano, prosím ukončete ho nejpozději do 31. 3. 2019, tak abychom mohli i vaše hodnocení zahrnout do celkového hodnocení za rok 2018.

Přehled počtu rozpracovaných (neuzavřených) HK. Nejste mezi nimi?


10 družin
62 táborů
186 oddílů
51 středisek
                

           
5 okresů
2 kraje
8 vzdělávacích akcí


Bylo by škoda založit hodnocení, věnovat čas individuálnímu hodnocení a nakonec nezískat kompletní výsledky, grafy a doporučení jak dál, které vám HK po uzavření ve skautISu automaticky nabízí.  Uvidíte, že diskuse nad výsledky HK vám přinese řadu inspirací pro vaši činnost! A to i ve chvíli, kdy nyní máte již nějaké plány na další období - ty se dají vždy upravit.

Po uzavření hodnocení za předchozí skautský rok zpracujeme výsledky a zveřejníme souhrnnou zprávu zahrnující poslední tři roky. Je pro nás důležité např. vědět, kolik jednotek tento nástroj využívá, jak si v celkovém hodnocení stojí a na které činnosti jednotek a akcí máme zaměřit svou podporou.

Předejte prosím tuto informaci i vašim střediskům, oddílům či družinám, které hodnocení kvality dělají, aby byla data co nejvíc kompletní.

Zpráva pro ty, kteří ještě hodnocení nezačali: Nikdy není pozdě začít! Vše potřebné k hodnocení naleznete ZDE.

Děkujeme,

Kateřina Slavíková - Kačka
koordinátorka projektu Hodnocení kvality

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 436x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace: