Zveřejněno 13. 3. 2023
Pavla Sýkorová (Gymi)
KÚJ – koordinátorka programových projektů
pavla.sykorova@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Barbora Tichavová (Rozárka)

Nováček vlčat, světlušek a žabiček

Nováček obsahuje všechny základní věci, se kterými by se měl nový člen/členka po příchodu do oddílu seznámit. Kromě informací v něm najdeme i celou řadu úkolů, na kterých si nováčci důležité věci sami vyzkouší. Vše je zpracované atraktivní formou přiměřenou věku cílové skupiny. Nováčka, na rozdíl od dalších stupňů, by si měl splnit každý. Další stupně stezky/cestičky se pak volí dle věku a záměru rozvoje.

Nováček vlčat

Průvodce vstupem do oddílu pro vlčata. Vlk Akéla provádí vlče vším, co potřebuje vědět. Kupte si .

Nebo najdete soubor na Google disku.

Nováček světlušek

Průvodce vstupem do oddílu pro světlušky. Pes Brok provádí světlušku vším, co potřebuje vědět. Kupte si .

Nebo najdete soubor na Google disku .

Nováček čolka a žabky

Vodácký Nováček – úvod k „Plavbám“ a základní informace o tom jak to ve vodáckém oddíle chodí. Kupte si .

Nebo najdete soubor na Google disku .