Zveřejněno 16. 3. 2023
Michal Peroutka (Pérák)
KÚJ – koordinátor vzdělávání
michal.peroutka@skaut.cz

Jak na skautIS - skautIS pro začínající

Anotace programu:

Seminář je zaměřen na představení základních a nejčastěji používaných funkcí. Kromě jejich představení se podrobně podíváme určitě na zakládání a propojování účtů, bezpečnost a základní evidenci údajů o osobách a jednotkách a také vyhledávání a přihlašování na vzdělávací akce. Pro ilustraci jen několik dalších možných témat (výčet není úplný): Hodnocení kvality; Benefity (STS, Skautské energie); Akce (výpravy, tábory); Nápověda a podpora Na semináři bude prostor pro dotazy a diskuzi ohledně používání i rozvoje skautISu.

Forma provedení:

prezenčně/všichni online

Cílová skupina:

vedoucí oddílů, činovníci, další dobrovolníci pomáhající u oddílů a středisek, kteří zatím skautIS příliš nevyužili nebo běžně nepoužívají pro různé agendy

Předpokládaná časová dotace programu:

2 - 4 hodiny (v případě individuální domluvy může být upraveno)

Počet účastníků programu:

10 - 30 osob (více účastníků na úkor dotazů a pomoci s konkrétními tématy)

Kolik týdnů/měsíců dopředu je min. potřeba na rezervaci programu:

2 měsíce

Potřebné materiálně-technické zabezpečení k zajištění od organizátora:

dataprojektor (s HDMI vstupem), připojení na internet (nutné)