Zveřejněno 24. 8. 2023
michal.peroutka@skaut.cz

Kodex jednání dospělých

Anotace programu:

V průběhu programu vás seznámíme s Kodexem jednání dospělých a jeho částmi. Podíváme se, která část se jak promítá do naší běžné oddílové činnosti a pokusíme se určit největší rizika z oblasti bezpečí, se kterými se můžeme denně setkat a třeba nás zatím nenapadlo, že vůbec nějakými riziky jsou.

Forma provedení:

prezenčně

Cílová skupina:

vedoucí oddílů, zástupci vedoucích oddílů, vedoucí středisek, zástupci vedoucích středisek, dospělí činovníci

Předpokládaná časová dotace programu:

2 hodiny

Počet účastníků programu:

10 - 30 osob

Kolik týdnů/měsíců dopředu je min. potřeba na rezervaci programu:

1 měsíc

Poznámka:

V tuto chvíli je k dispozici i tzv. "instantní" metodika k programu, kterou můžete získat na bezpeci@skaut.cz , a program si pak u vás v oddíle/​na středisku udělat sami. Metodiku je samozřejmě možné předem konzultovat a doladit program pro konkrétní skupinu.