....

Chyba na stránce: Na prázdniny za levno. Kupujte vlakové jízdenky se slevou díky spolupráci ČRDM s Českými drahami - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1039-na-prazdniny-za-levno-kupujte-vlakove-jizdenky-se-slevou-diky-spolupraci-crdm-s-ceskymi-drahami?autologin=1"

Na prázdniny za levno. Kupujte vlakové jízdenky se slevou díky spolupráci ČRDM s Českými drahami

Na prázdniny za levno. Kupujte vlakové jízdenky se slevou díky spolupráci ČRDM s Českými drahami

Výsadní „firemní“ výhodu mohou uplatnit také členové a členky Junáka jakožto organizace, která je součástí ČRDM (Česká rada dětí a mládeže). Nutno podotknout, že služba je zatím ve fázi rozvoje a brzy očekáváme ještě další zlepšení.

NAKUPUJTE PŘES PROFIL ČRDM V ESHOPU ČESKÝCH DRAH

Přihlásit se můžete na adrese www.cd.cz/eshop
(Tlačítko k přihlášení se na stránce nachází vpravo nahoře)


Údaje k přihlášení jsou následující:
Uživatelské jméno: karty@crdm.cz
Heslo: karty2014


Při nákupu jízdenek stačí jen uvést jméno pověřené osoby (tedy osoby, která bude přítomna kontrole lístků ve vlaku) a číslo jejího libovolného dokladu. Nikdy však neměňte údaje účtu ČRDM jako takového. V systému je možné také přiřazovat slevové kupóny a IN-Karty.

VÝHODY, KTERÉ ZÍSKÁTE

  • sleva na veškerém jízdném až 10 % (začínáme na 4 % a sleva se bude zvyšovat, čím více budeme přes tento profil nakupovat)
  • místenky zcela zdarma
  • automatické doporučení nejvýhodnější ceny (systém umí využívat veškerých slevových možností ČD a vybere vždy tu nejlevnější)

Dalšími kroky by měla být v blízké budoucnosti sleva na pořízení IN-karty ČD a dále možnost pořízení členské ČRDM IN-karty (s potenciální slevou až 75%). Jakmile budeme mít nové informace, dáme vědět.

Pro více informací pište na karty@crdm.cz.


Za TDC a ČRDM
Tomáš Vovsík
redaktor interní komunikace Junáka

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu