....

Chyba na stránce: Skauti jsou vidět i slyšet - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1040-skauti-jsou-videt-i-slyset?autologin=1"

Skauti jsou vidět i slyšet

Skauti jsou vidět i slyšet

Během posledních měsíců se nám mediálně daří! Dalo by se říci, že skautky a skauti jsou už skoro pravidelnými hosty jednotlivých televizních či rozhlasových relací. Za to patří dík vám všem, vždy se najde ochotný a fundovaný dobrovolník, člen vedení, oddíl či středisko, které nebojácně zhostí se své role. V článku vám přinášíme přehled těch nejzajímavějších výstupů. Inspirujte se a dejte o sobě a činnosti vašeho oddílu ve svém regionu vědět i vy!

Díky spolupráci Junáka při organizaci prázdninové hry ČT Déčka Zachraňte duhu jsme měli příležitost navštívit pořady Sama doma a Studio 6 víkend. Kromě toho zpráva o spolupráci Junáka proběhla celostátním tiskem a o jednotlivých oddílech, které se o kešky starají píše píše řada regionálních deníků a periodik.

Česká televize o nás také natočila reportáž u příležitosti 100 let výročí vzniku Junáka jako samostatného spolku. a s tímto tématem jsme jsme také byli hosty zajímavé debaty Jak to vidíte Českého rozhlasu Dvojky.

Médii také proběhla zpráva, že Junák je největším pořadatelem letních táborů.

Velký prostor při celostránkovém rozhovoru také dostal náš starosta Josef José Výprachtický v dubnových Lidových novinách.

Že zájem o skauting roste a naše členská základna překročila počet 50 tisíc členů informovala také hlavní zpravodajská relace ČT Události .

Skauting děti baví a je dobré to dávat světu vědět. Třeba tak jako Ivanka Zieglová, členka okresní rady Junáka Brno – město v pořadu Dobré ráno ČT. .

Přehled většiny odvysílaných pořadů a vstupů najdete na skaut.cz v sekci O nás v médiích

A nakonec ještě avízo, že 2. září bude Planeta Yó dětské televize ČT Déčko patřit skautkám a skautům!

Jitka Taussiková, tisková mluvčí

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu