....

Chyba na stránce: Nezapomeňte na náborové uzlovačky, u kterých platí, že v jednoduchosti je krása - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1042-nezapomente-na-naborove-uzlovacky-u-kterych-plati-ze-v-jednoduchosti-je-krasa?autologin=1"

Nezapomeňte na náborové uzlovačky, u kterých platí, že v jednoduchosti je krása

Nezapomeňte na náborové uzlovačky, u kterých platí, že v jednoduchosti je krása

Oblíbená náborová novinka je užitečným předmětem k hromadnému rozdávání možným nováčkům. Skautské uzlovačky s visačkou skaut.cz skoro nic neváží, jsou skladné, levné, z hlediska svého provedení jednoduché, avšak jako náborový předmět nápaditě vychytralé.

POŘIĎTE SI K NÁBORŮM SKAUTSKÉ UZLOVAČKY NA: skaut.cz/obchod

Jeden kus stojí 15 Kč.

Propagujte skauting předmětem, který je mu typický. Vždyť kdo nezačínal svou skautskou praxi s uzlovačkou, jako by nebyl :)


Visačka skaut.cz je posouvatelná a dá se i sundat

Již dříve zaznělo pár připomínek, že visačka s nápisem skaut.cz komplikuje praktické využití uzlovačky. To ale musíme vyvrátit. Propagační visačka totiž není k uzlovačce přidělána napevno, ale dá se po celé délce posouvat, dokonce i úplně sundat tak, že zbyde jen samotný provázek. Po náboru si mohou děti doma vesele zkoušet šmodrchání uzlů bez jakéhokoliv omezení.

ZÍSKEJTE SKAUTSKÉ SEŠITY A NÁBOROVÉ PLAKÁTY ZDARMA V RÁMCI NÁBOROVÉHO BALÍČKU!

Pojďme už se postupně vybavovat na nábory nejen skautskou uzlovačkou. Náborový balíček, který mají možnost získat všichni přihlášení k letošním náborům úplně zdarma, obsahuje další dvě největší novinky: skautské sešity a náborové plakáty. Ale tím to rozhodně nekončí, v balíčku jsou další dvě sady produktů (náborový časopis a leták pro rodiče), což také není úplně vše, co jsme si pro vás připravili, protože ještě můžete čerpat významné slevy na mnoho dalších propagačních předmětů. Pro více informací klikněte ZDE!

PŘIHLÁSIT SE K NÁBORŮM je prostě zaručeně výhodné!


Za TDC
Tomáš Vovsík
redaktor interní komunikace Junáka

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu