....

Chyba na stránce: Doprovod'te děti v září bezpečně do školy s Policií ČR. Můžete tak kontaktovat nováčky a jejich rodiče - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1054-doprovod-te-deti-v-zari-bezpecne-do-skoly-s-policii-cr-muzete-tak-kontaktovat-novacky-a-jejich-rodice?autologin=1"

Doprovod'te děti v září bezpečně do školy s Policií ČR. Můžete tak kontaktovat nováčky a jejich rodiče

Doprovod'te děti v září bezpečně do školy s Policií ČR. Můžete tak kontaktovat nováčky a jejich rodiče

Přihlaste se do pátku 15. srpna a policejní preventistka vám exkluzivně pomůže zapojit se do akce Zebra se za tebe nerozhlédne. Jedná se o projekt bezpečnosti účastníků silničního provozu realizovaný v prvním týdnu na začátku školního roku Policií ČR ve spolupráci se Zdravotní pojišťovnou Ministerstva vnitra České republiky a BESIP Ministerstva dopravy České republiky.

Jak už je psané v anotaci článku, pokud se rozhodnete do pátku 15. srpna, že byste se chtěli akce, při níž se budete podílet na zajištění bezpečné cesty do školy malým školákům včetně poučení o správném chování účastníků provozu, účastnit, stačí nám napsat na tomas.vovsik@ju­nak.cz Policejní preventistka vám pak akci domluví s příslušným policejním oddělením přímo ve vaší lokalitě.

V mailu stačí sdělit následující údaje:

  • Místo, v jehož okolí byste se na akci mohli podílet
  • Volné termíny, které máte k dispozici (nejlepší je samozřejmě hned 1. září)
  • Uvedení kontaktní osoby (jméno, telefon, mail)

…poté vše poslat na mail tomas.vovsik@ju­nak.cz (opakování je matka moudrosti)

Co si od takové akce slibovat?

  • Akce není téměř vůbec náročná na přípravu
  • Dostanete se do kontaktu s velkým množstvím potenciálních nováčků a jejich rodičů, s nimiž můžete navázat kontakt (nezapomeňte na vizitky nebo letáky s kontaktními údaji na váš oddíl)
  • Na akci můžete rozdávat skautské propagační předměty (nové školní sešity, rozvrhy, ale hlavně nejpříhodněji také skautské reflexní pásky)

Za TDC
Tomáš Vovsík
redaktor interní komunikace Junáka

logo

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu