....

Chyba na stránce: Připomínáme možnosti rozsáhlé materiální podpory, kterou lze využít během náborů - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1067-pripominame-moznosti-rozsahle-materialni-podpory-kterou-lze-vyuzit-behem-naboru?autologin=1"

Připomínáme možnosti rozsáhlé materiální podpory, kterou lze využít během náborů

Připomínáme možnosti rozsáhlé materiální podpory, kterou lze využít během náborů

Prvopočátek příprav propagačních materiálů by měl spočívat v přihlášení k náborům. Díky tomu získáte náborový balíček plný užitečných předmětů zdarma a také právo čerpat významné slevy na další vybrané zboží, u kterého budete mít zájem zahrnout ho do svého propagačního mixu tak, abyste nováčky a jejich rodiče nalákali, jak nejlépe uznáte za vhodné.

SLEVY A NÁBOROVÝ BALÍČEK

Jste přesvědčeni, že uspořádáte nábor, ale stále ještě nejste oficiálně PŘIHLÁŠENÍ k této akci? To je škoda hned ze dvou důvodů. Jednak sami přijdete o nezanedbatelné výhody, které jsou vám určeny, jednak nás připravíte o zpětnou vazbu, na základě které bychom mohli nadále vylepšovat svou podporu vám tak, aby byla co nejlepší a nejužitečnější.

Přitom je to všechno velmi jednoduché, v prvním kroku stačí pouze vyplnit krátký přihlašovací formulář. Potom vám již vzápětí dorazí na email zadaný ve formuláři kód, který zpřístupňuje objednání náborového balíčku úplně zdarma a nákup dalších propagačních předmětů se slevou. Po tom, co provedete – jak jinak než úspěšný nábor – už jen vyplníte kratičkou zpětnou vazbu. To je celé. A ani to nebolelo :)


Více v článku: Náborový balíček 2014 je připraven k objednání zdarma. Najdete v něm také nové propagační předměty.NOVÉ PROPAGAČNÍ PŘEDMĚTY


Chcete vědět, co víc jsme si pro vás připravili a co pro váš ještě chystáme? Projděte si článek: Velký přírůstek náborových a propagačních předmětů od karabin přes tužky a pastelky až po papírové tašky

Veškeré produkty Tiskového a distribučního centra Junáka pak samozřejmě naleznete také klasicky na stránce:

skaut.cz/obchod


Za TDC
Tomáš Vovsík
redaktor interní komunikace Junáka

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu