....

Chyba na stránce: Nenechávejte nákupy stezek a náborových předmětů na poslední chvíli. Garance vyřízení a odeslání je v eshopu jeden týden - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1122-nenechavejte-nakupy-stezek-a-naborovych-predmetu-na-posledni-chvili-garance-vyrizeni-a-odeslani-je-v-eshopu-jeden-tyden?autologin=1"

Nenechávejte nákupy stezek a náborových předmětů na poslední chvíli. Garance vyřízení a odeslání je v eshopu jeden týden

Nenechávejte nákupy stezek a náborových předmětů na poslední chvíli. Garance vyřízení a odeslání je v eshopu jeden týden

Mějte do začátku nového skautského roku vše v pořádku a včas připraveno, ať si například neutrhnete ostudu tím, že nebudete mít stezky a nováčky pro děti v oddíle nebo že přijdete na náborovou akci s prázdnýma rukama.

Vyexpedování zásilky ze skautského internetového obchodu skaut.cz/obchod sice může být okamžité, ale nelze na to spoléhat. Za určitých okolností se dodávka vyřizuje až v horizontu jednoho týdne. Objednejte si proto své předměty včas!

Nováčci a stezky

Jít svou cestu skautingem a nemít od začátku nového skautského roku nováčka nebo příslušnou stezku? To by bylo pro děti jistě demotivujícím zklamáním. Takovýto faux pas se vám ale snad nestane. Objednávejte si zboží zodpovědně a s předstihem. Nezapomeňte také, že krom stezek a nováčků nabízíme i související předměty jako například diplomy a nášivky.

skaut.cz/obchod

Větší náhled se zobrazí po rozklinutí >


I ti nejmenší si přijdou na své – leporelo a pracovní listy pro práci s benjamínky
Programové nástroje pro benjamínky, nejmenší skautskou věkovou kategorii předškoláků, jsou nedávnou novinkou. Pokud tedy máte v oddíle malé caparty, co ještě neumí číst a s bídou si zaváží tkaničku, je to pro vás jasná volba. Programové předměty jsou roztomilé, hravé a nápomocné – děti bude bavit jejich vlastní leporelo, dospělí vedoucí najdou inspiraci v pracovních listech. Chcete vědět více?, Koupit

Nábory

Jste přesvědčeni, že uspořádáte nábor, ale stále ještě nejste oficiálně PŘIHLÁŠENÍ k této akci? To je škoda hned ze dvou důvodů. Jednak sami přijdete o nezanedbatelné výhody, které jsou vám určeny, jednak nás připravíte o zpětnou vazbu, na základě které bychom mohli nadále vylepšovat svou podporu vám tak, aby byla co nejlepší a nejužitečnější.

Přitom je to všechno velmi jednoduché, v prvním kroku stačí pouze vyplnit krátký přihlašovací formulář. Potom vám již vzápětí dorazí na email zadaný ve formuláři kód, který zpřístupňuje objednání náborového balíčku úplně zdarma a nákup dalších propagačních předmětů se slevou. Po tom, co provedete – jak jinak než úspěšný nábor – už jen vyplníte kratičkou zpětnou vazbu. To je celé. A ani to nebolelo :)


Více v článku: Náborový balíček 2014 je připraven k objednání zdarma. Najdete v něm také nové propagační předměty.Za TDC
Tomáš Vovsík
redaktor interní komunikace Junáka

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu