....

Chyba na stránce: Motivujte děti ke skautingu novými náborovými časopisy. Pořídíte je levně, nad 10 kusů jen za 4 Kč - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1148-motivujte-novacky-hned-od-prvni-chvile-novymi-novackovskymi-casopisy-poridite-je-levne-nad-10-kusu-jen-za-4-kc?autologin=1"

Motivujte děti ke skautingu novými náborovými časopisy. Pořídíte je levně, nad 10 kusů jen za 4 Kč

Motivujte děti ke skautingu novými náborovými časopisy. Pořídíte je levně, nad 10 kusů jen za 4 Kč

Náborový časopis Skaut je milou a nenáročnou ochutnávkou toho, co skauting nabízí. Potenciální nováčci v něm naleznou spoustu jednoduchých her, komiksů a příběhů.

Pohodové představení skautingu

Zamyslete se nad tím, co všechno mohou vědět o skautingu děti, které s ním nemají žádnou zkušenost. Možná o něm něco málo tuší, ale nebude to asi nic moc. Skautské vědění dlouholetých vedoucích je oproti tomu nesrovnatelně hlubší, jenže co z toho, když se člověk zasekne na marných pokusech zformulovat jednoduše a zábavně alespoň něco z toho, čím skauting je a co dokáže nově příchozím nabídnout. Speciální časopis Skaut je tady ale právě pro to, aby nám v tomto úkolu pomohl. Díky své zábavné a atraktivní formě má velkou šanci oslovené děti zaujmout a namotivovat. Zbytek už je na vás….


Upravený a aktualizovaný dotisk navazuje na předešlou verzi, která se u vás těšila velké oblibě.


KUPTE SI NÁBOROVÝ ČASOPIS SKAUT (16 barevných stran, formát A5)


SLEVA: Jeden kus stojí 5 Kč, ale při nákupu nad deset kusů už jen 4 Kč! Nebojte se proto pořídit časopis do každého nováčkovského batůžku!Za TDC
Tomáš Vovsík
redaktor interní komunikace Junáka

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 520x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu