....

Chyba na stránce: Nezapomeňte dopřát svým roverům a rangers Roverský začátek. Nechte jim zaslat brožuru spolu s časopisy - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1171-nezapomente-doprat-svym-roverum-a-rangers-roversky-zacatek-nechte-jim-zaslat-brozuru-spolu-s-casopisy?autologin=1"

Nezapomeňte dopřát svým roverům a rangers Roverský začátek. Nechte jim zaslat brožuru spolu s časopisy

Nezapomeňte dopřát svým roverům a rangers Roverský začátek. Nechte jim zaslat brožuru spolu s časopisy

Mohlo se stát, že se na začátku nového skautského roku ocitli skauti a skautky z vašeho oddílu v roverské věkové kategorii. Pokud k tomu došlo, byli jste v předešlých dnech vyzváni emailem k tomu, abyste svým novým roverům a rangers poskytli brožuru Roverský začátek, jakousi vstupenku do světa roveringu.

Doručení Roverského začátku spolu se skautskými časopisy

Nechte zaslat všem těm, kteří ve vašem věku dosáhli roverského věku nebo se k jeho dosažení blíží, roverskou brožuru Roverský začátek, a to jako přílohu v rámci říjnové rozesílky časopisů. Stačí k tomu pár kliknutí ve skautISu (ukážeme si dále).

Výhodou této možnosti je, že se nemusíte zaobírat speciální objednávkou v eshopu, nemusíte platit za poštovné související s doručením objednávky a že adresáti dostanou časopis přímo do schránky. Samotná brožura však není zdarma a je zpoplatněna standardní cenou z eshopu – 40 Kč. Částka za objednané brožury bude fakturována středisku stejně jako například za doobjednané časopisy navíc.


POZOR: Změnit nastavení zaslání Roverského začátku je možné provést ve skautISu nejpozději do středy 17.9.2014 do 12.00


Roverský začátek je jinak nadále možné standardně kupovat přes eshop.

Proč je dobré, aby roveři a rangers obdrželi Roverský začátek?

Roverský začátek je klíčovou publikací pro orientaci v roverském programu. Je to jakýsi rozcestník, který srozumitelně nastíní a utříbí začínajícím, ale i zkušeným roverům a rangers obsahovou náplň pojmu rovering. Tato příručka zkrátka a dobře nesmí chybět v roverských rukách, protože je nezbytným pevným bodem, od kterého lze s jistotou směřovat ke všemu dalšímu, co roverský svět nabízí.

Kolem jakých témat se Roverský začátek točí?

  • na jakých základech je rovering postaven?
  • s jakými formami roveringu se mohou roveři a ragners setkat?
  • kdo je rover?
  • jakou náplň má roverský program?

Pokud chcete vědět více, stáhněte si Roverský začátek v pdf a prolistujte si ho. >>> STÁHNOUT <<<

Jak objednat Roverský začátek ve skautISu?

Vše se dělá ve skautISu v sekci oddílu na záložce „Časopisy“. Pokud byste si nevěděli rady, nechte se vést obrazovým návodem.
Za TDC
Tomáš Vovsík
redaktor interní komunikace Junáka

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 401x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu