....

Chyba na stránce: TDC spouští svou informační facebookovou stránku a zároveň vyhlašuje výherní soutěž o nejlepší fotografii - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1174-tdc-spousti-svou-informacni-facebookovou-stranku-a-zaroven-vyhlasuje-vyherni-soutez-o-nejlepsi-fotografii?autologin=1"

TDC spouští svou informační facebookovou stránku a zároveň vyhlašuje výherní soutěž o nejlepší fotografii

TDC spouští svou informační facebookovou stránku a zároveň vyhlašuje výherní soutěž o nejlepší fotografii

Pokud holdujete sociálním sítím, staňte se odběrateli nové facebookové stránky Tiskového a distribučního centra Junáka. Naleznete zde vždy ty nejaktuálnější zprávy o naší činnosti, ale také zajímavé doplňující informace, pro které jinde nezbyl prostor. A pozor, ke spuštění stránky jsme si pro vás připravili soutěž, ve které můžete vyhrát zatím neodtajněnou novinku z naší produkce!

facebook.com/TDCJu­naka


↑ Človíček na obrázku je zaměstnancem TDC. Zatím není vůbec vybarven, ale s každými 100 novými fanoušky na facebookové stránce se jeho svět stane veselejší. Je to na vás :)

Proč stránku sledovat?

V TDC se činnost nikdy nezastaví a pořád je na čem pracovat, ať už se jedná o přípravu nových publikací nebo jiných tiskovin, výrobu propagačních předmětů, zajišťování skautských benefitů, vývoj nových webů nebo permanentní provoz komunikace směrem k veřejnosti i dovnitř organizace. S trochou nadsázky bychom mohli říct, že neuplyne den, kdy bychom vám nechtěli prezentovat nějakou novinku. Někdo by mohl namítnout, že nepotřebuje nový informační kanál, když sleduje Křižovatku. Tyto dva informační prostory však mají svá specifika a my se vám v následujících bodech pokusíme vysvětlit, čím pro vás bude facebookový kanál z hlediska své informační hodnoty jedinečný a přínosný.

 • Mnoho novinek bude vůbec poprvé zveřejněno na facebookové stránce, až poté v rozsáhlejší formě ve zprávě na Křižovatce
 • Ve facebookových příspěvcích vám budeme sdělovat, co připravujeme a na čem děláme
 • Na stránce budeme zveřejňovat doplňující informace a zajímavosti, které by se už například nehodily do koncepce zpravodajských článků
 • Facebook je zaměřen především na fotografie a grafiku, my to víme a hodláme s tím pracovat. Stránky budou atraktivní a vždy na nich bude co k prohlížení
 • Sociální síť je podnětnějším prostředím pro interakci. Můžete zde s námi vstupovat do komunikačních výměn, dávat nám zpětnou vazbu, hodnotit naše pracovní výstupy atd.
 • V odlehčené rovině vám tu a tam odhalíme zákulisí naší práce
 • Budeme se snažit, abychom vás nezásobili výlučně informacemi, ale také občasnou zábavou
 • A co dál? Sledujte nás, uvidíte :)

Zúčastněte se fotosoutěže a vyhrajte připravovanou novinku

Podstata soutěže je jednoduchá. Stačí se vtipně a originálně vyfotit s jakýmkoliv produktem TDC (pokud byste si nebyli jistí, co všechno sem spadá, navštivte web skaut.cz/obchod) Abychom vás inspirovali, na fotografii může být klidně zachyceno čtení skautské knížky v nějaké netradiční situaci (třeba vzhůru nohama), hlava strčená v nové propagační plátěné tašce, hromadně oplackovaný kroj atd. Jistě vymslíte nějakou svoji libůstku. Nejúspěšnější tři výherci pak získají jak jinak než hodnotnou cenu. Soutěž je ale speciální v tom, že vám dopředu neprozradíme, jaká cena to bude. Každopádně se jedná o fajn novinku :)


Teď už k pravidlům:

 • K soutěži je potřeba jedna fotografie s vámi a libovolným počtem produktů TDC, cení se originalita a vtipnost
 • Fotografie posílejte na email tomas.vovsik@ju­nak.cz od teď až do konce září
 • Od 1. do 10. října pak na facebookových stránkách TDC vypukne lajkovací maraton, který určí výsledné umístění v soutěži – nejvíc lajků vyhrává
 • Hodně štěstí!

Za TDC
Tomáš Vovsík
redaktor interní komunikace Junáka

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 191x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu