....

Chyba na stránce: RoveZoom – Tak trochu jinak! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1178-rovezoom-tak-trochu-jinak?autologin=1"

RoveZoom – Tak trochu jinak!

RoveZoom – Tak trochu jinak!

Pozvánka na roverskou akci, konající se o podzimních prázdninách – 24. – 29.10.2014. Místem je bezbariérové centrum Březina v Kateřinici u Vsetína. Mottem je ,,Tak trochu jinak!"

RoveZoom je akce, která vznikla jako volné pokračování úspěšných RoveHor, pořádána skupinou Projekt Rove a věříme, že bude opět úspěšná. Máte jedinečnou možnost být prvními účastníky této akce.

Smyslem vzniku akce RoveZoom je bavit se o podzimních prázdninách, zažít plno srandy, poznat nové lidi, zkusit něco nového a hlavně žít 6 dní podle našeho motta: “Tak trochu jinak!” Jak nás to napadlo? Myslíme si, že lidi, a zvlášť skauti by měli stále zkoušet všechno nové a seznamovat se s věcmi, které jsou ,,jiné” a dělají se ,,jinak”.

Akce trvá 6 dní, z toho 4 dny celé. Během těchto 4 dní zazoomujeme do 4 různých oblastí, které se dají dělat tak trochu jinak: sporty, subkultury, služba a téma naopak.

Počítej s nadupaným programem, který ti nedá spát! S nadupaným týmem, který se už těší na naši akci! A také počítej s tím, že ve škole, den po akci usneš!

Jako malá ochutnávka programu: ze sportů si vyzkoušíš skákací boty nebo zápasy v sumo oblecích, budeš střílet snad ze všeho co je dostupné a vyzkoušíš další různé netradiční sporty. Den naopak je zatím naše překvapení, ale věřte, že jinak bude úplně všechno. V den subkultur si projdeme, jak lidé žijí, v co lidé různí věří, jaké mají názory a zkusíme je trochu lépe pochopit. A jelikož je heslo roverů Sloužím, nebude chybět ani služba – Ovšem zase trochu jinak.

Akce se koná o podzimních prázdninách a to celkově 6 dní. 24. – 29.10.2014, místem je bezbariérové centrum Březina v Kateřinici u Vsetína.

Cena je 1200,–. V ceně je ubytování, strava a nevšední program

Platba bude v průběhu října předem na účet (bude upřesněno) a je z 25% vratná. Akce je určena pro všechny, kteří se chtějí bavit na podzimní prázdniny. Zejména pro rovery a rangers ve věku 15 – 20 let (i více) z Jihomoravského kraje, ale vítáme i přespolní!

Kontakt a odkazy

V případě jakýchkoli dotazů se obrať ne email: ProjektRove@e­mail.cz . Registrace je spuštěná na stránkách www.skautbk.cz/ro­vezoom Facebookové stránky Projektu Rove: https://www.fa­cebook.com/pro­jektrove Událost RoveZoom 2014: https://www.fa­cebook.com/…329665­32796/?… http://rovernet­.cz/…/80-rovezoom Promovideo: https://www.y­outube.com/wat­ch?…

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 501x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu