....

Chyba na stránce: S novou brožurkou budou vědět rodiče nováčků o skautingu vše, co v prvních chvílích potřebují - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1190-s-novou-brozurkou-budou-vedet-rodice-novacku-o-skautingu-vse-co-v-prvnich-chvilich-potrebuji?autologin=1"

S novou brožurkou budou vědět rodiče nováčků o skautingu vše, co v prvních chvílích potřebují

S novou brožurkou budou vědět rodiče nováčků o skautingu vše, co v prvních chvílích potřebují

Velmi vám doporučujeme, abyste rodičům nováčků pořídili nového průvodce skautingem, ve kterém najdou všechny možné užitečné informace. Ne každý má totiž o skautování širší povědomí a určitě nebude pomálu ani těch, pro které je to španělská vesnice. V příručce ale rodiče naleznou profesionální oporu v poznávání skautského světa, do kterého jejich dítko čerstvě vstoupilo.

Levná a hezká tiskovina, kterou rodiče ocení

Rodiče nováčků získají v příručce základní ifnormace o skautingu. O tom, co bude jejich dítě v oddíle zažívat a co mají jako rodiče skautů a skautek očekávat. Krom stručně a výstižně formulovaných vstupních poznatků o skautingu, díky kterým se rodič dozví, že je jeho dítě ukotveno v tom nejlepším prostředí, je knížka unikátní hlavně v tom, kolik poskytuje ryze praktických iformací. Jako skautští vedoucí už vnímáme mnoho věcí jako samozřejmost, ale rodiče ne, ti mají v hlavě spoustu otázek, na které si zaslouží odpovědi :)

KUPTE SI BROŽURKU NA: skaut.cz/obchod

Forma brožury

Publikace má čtvercový formát a je vytištěna na tvrdším papíru s větší gramáží, takže se jen tak lehce nezmuchlá. Grafika je vyvedena čistě a svěže. Celkem je sešit složen ze dvaceti stran včetně obálky.

TIP: Jeden výtisk stojí pouze 12 Kč , vyplatí se proto nakoupit větší množství brožur, ať máte zásobu jak pro rodiče současných nováčků, tak pro rodiče těch budoucích, a nemusíte brzy dělat nové objednávky.

Obsah brožury

O čem rodičovský průvodce skautingem pojednává, už jsme si trochu řekli. Pojďme si to teď ale kompletně uvést. Rodiče v brožuře najdou:

  • základní informace o skautingu (kdo jsme a co děláme, kolik nás je, jaké máme hodnoty)
  • přehled skautských věkových kategorií
  • vysvětlení skautského výchovného systému
  • představení náplně oddílového života
  • vyjmenování přínosu skautingu pro dítě
  • krojovou ukázku
  • praktické informace o bezpečnosti, pojištění, finanční nákladnosti nebo vedoucích
  • doporučení na správnou skautskou výbavu
  • návod na to, jak se zapojit do činnosti oddílu


Za TDC
Tomáš Vovsík
redaktor interní komunikace Junáka

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2015x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu