....

Chyba na stránce: Setkání vůdců - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1200-setkani-vudcu?autologin=1"

Setkání vůdců

Setkání vůdců

Chybí vám inspirace? Máte v oddíle nefunkční družinu? Rádcové a vedoucí vám přidělávají vrásky na čele? Tak, tak vyjdete s penězi nebo naopak nevíte, za co utratit dotace? Nemá po vás středisko kdo převzít? Jste nejlépe fungující oddíl široko daleko a chcete sdílet své zkušenosti? Chybí vám velká skautská akce?

foto/obrázek poskytl(a): Michal Hrdlička

Právě pro vás je tu Setkání vůdců Královéhradeckého kraje. Ve dnech 7.-9. listopadu se podkrkonošském městě Hostinné bude konat 2. (ob)ročník této inspirativní, vzdělávací a 'nabíjecí akce'. Pro skauty a skautky zapojené do vedení a středisek a oddílů nejen z Královéhradeckého kraje je připraven nabitý variabilní program.

Chystáme desítky aktuálních a důležitých témat (vůdcovské kompetence, personalistika, finance, právo, výchova, metodické materiály), praktických workshopů (ukázky programů, divadlo, příprava a vedení her, lanové překážky…) a setkání s inspirativními osobnostmi. Nebude chybět velký koncert, sportovní turnaj nebo skautská bohoslužba. Mezi lektory budou Mgr. Tomáš Hlavsa – Tom (učitel, historik, člen programové sekce Skautského institutu, instruktor JeLŠ), RNDr. Tomáš Řehák – Špalek (ředitel Městské knihovny v Praze, člen RSRJ, vůdce Gemini), P. Mgr. Jiří Veselý, SDB – Nibowaka (kněz, dlouholetý instruktor ILŠ Collegium, PŠL, motor akce Sedm vlků a tisícovky), PhDr. Petr Beránek – Vlk (historik na FF UK, instruktor ELŠ, ILŠ Collegium a ČLK Sursum). Kapacita akce je bohužel omezena, neváhejte tedy příliš dlouho a přihlaste sebe i své vedoucí co nejdříve na adrese: http://goo.gl/bzg075 a ušetřete nějaké drobné. Chystáme též omezený počet míst pro účastníky ze sousedních junáckých krajů. Znáte to, kdo dřív přijde…

Více informací již brzy naleznete na právě aktualizovaném webu setkání (http://setka­ni.skauting.cz). Nevíte-li, zda je pro vás akce vhodná, máme připraveného motivačního pavouka , který vám může usnadnit rozhodování.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 741x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu