....

Chyba na stránce: Skautské časopisy mohou získat i úplní nováčci, kteří ještě nejsou zaznamenáni v registraci - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1201-skautske-casopisy-mohou-ziskat-i-uplni-novacci-kteri-jeste-nejsou-zaznamenani-v-registraci?autologin=1"

Skautské časopisy mohou získat i úplní nováčci, kteří ještě nejsou zaznamenáni v registraci

Skautské časopisy mohou získat i úplní nováčci, kteří ještě nejsou zaznamenáni v registraci

/ Objednávejte do 20. 9. / Skautský časopis (ve většině případů tím bude myšleno Světýlko) mohou odebírat nováčcci už od samotného začátku svého působení ve světě skautingu. Stačí na to pár kliků ve skautISu. Bez tohoto ručního zadání by totiž rozesílka časopisů nováčkům začala až v novém roce, kdy dorazí informace o registracích.

foto/obrázek poskytl(a):

ŘÍJNOVÉ VYDÁNÍ ČASOPISŮ I PRO NOVÁČKY

Nechcete, aby byli nováčci a jejich rodiče ochuzeni o možnost práce se skautskými časopisy, a chcete, aby v tomto smyslu zapadli a měli možnost třímat ve svých rukách skautské časopisy stejně tak jako jejich zkušenější souputníci?


Objednejte nováčkům časopis ve skautISu právě nyní, a dopřejte jim tak již aktuální říjnové vydání.
Na objednávku a autorizaci máte čas do 20. 9.


Vyúčtování:

Středisko obdrží v prosinci fakturu 25 Kč za jeden výtisk (dobrá cena za barevný časopis, není-liž pravda?). Po úspěšné registraci už má samozřejmě i nováček nárok na jeden časopis zdarma.

Proč takto?

Standardně funguje rozesílka časopisů až na základě registrace. Do té doby tedy členové, u kterých není registrace zaznamenaná, časopisy nedostávají. To ale není žádný velký problém, protože záměrem právě tohoto článku je ukázat, že je snadné si časopisy přiobjednat tak, aby si v nich mohli počíst úplně všichni bez rozdílu na to, jestli jsou ještě greenhorny, nebo už dlouholetými členy.

JAK NA TO?

Po přihlášení do skautISu vybereme z menu volbu Moje jednotka:

Z nabízených možností pak vybereme záložku Členové.

Zobrazí se nám seznam všech členů jednotky. Kliknutím na každého z nich se nám zobrazí jeho údaje. Na záložce Časopisy potom můžeme provádět všechny operace k časopisům:

Nejdůležitější je v tuto chvíli tlačítko Přidat umístěné vlevo nahoře, kterým přidáme první i každý další časopis.

Pod tlačítkem Přidat vidíme tabulky s přehledem aktuálně objednaných časopisů.

Kromě názvu objednaného časopisu se zde dozvíme, zda se jedná o výtisk v rámci registrace („zdarma“), a nebo o předplatné navíc. U nováčků to bude ta druhá možnost.

Pomocí tlačítka Zobrazit na řádku u každého časopisu se dostaneme na místo, kde můžeme měnit či rušit objednávku toho konkrétního časopisu.

Jednoduše to můžeme provést pomocí tlačítek Upravit a Odhlásit. Tlačítko odhlásit ruší odběr časopisu a ničím ho nenahrazuje. Tlačítko Upravit nabídne seznam ostatních časopisů, ze kterých je si možné zvolit ten, který má být zasílán místo toho původního. Stiskem tlačítka Uložit pak volbu potvrdíme a v příštím rozesílacím termínu se už můžeme těšit na vybraný časopis.


Kromě objednávání přes skautIS můžete objednat skautské časopisy také prostřednictvím distribuční firmy SEND.cz


Za TDC
Tomáš Vovsík
redaktor interní komunikace Junáka

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 654x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu