....

Chyba na stránce: Fotosoutěž TDC o supr novinku. Pobavte nás a my vás odměníme - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1204-fotosoutez-tdc-o-supr-novinku-pobavte-nas-a-my-vas-odmenime?autologin=1"

Fotosoutěž TDC o supr novinku. Pobavte nás a my vás odměníme

Fotosoutěž TDC o supr novinku. Pobavte nás a my vás odměníme

Máte pár minut času? Jste srandisti nebo originální svérázové? Chcete mít pěkný dárek pro sebe nebo někoho blízkého? Tak se zapojte do nové fotosoutěže TDC!

Podstata soutěže je jednoduchá. Stačí se vtipně a originálně vyfotit s jakýmkoliv produktem TDC (pokud byste si nebyli jistí, co všechno sem spadá, navštivte web skaut.cz/obchod) Abychom vás inspirovali, na fotografii může být klidně zachyceno čtení skautské knížky v nějaké netradiční situaci (třeba vzhůru nohama), hlava strčená v nové propagační plátěné tašce, hromadně oplackovaný kroj atd. Jistě vymyslíte nějakou svoji libůstku. Nejúspěšnější tři výherci pak získají jak jinak než hodnotnou cenu. Soutěž je ale speciální v tom, že vám dopředu neprozradíme, jaká cena to bude. Každopádně se jedná o fajn novinku, jejíž identitu můžete zkusit odhadovat z níže publikované ochutnávky :)Teď už k pravidlům:

  • K soutěži je potřeba jedna fotografie s vámi a libovolným počtem produktů TDC, cení se originalita a vtipnost
  • Fotografie posílejte na email tomas.vovsik@ju­nak.cz od teď až do konce září
  • Od 1. do 10. října pak na facebookových stránkách TDC vypukne lajkovací maraton, který určí výsledné umístění v soutěži – nejvíc lajků vyhrává
  • Hodně štěstí!

Za TDC
Tomáš Vovsík
redaktor interní komunikace Junáka

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 656x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu