....

Chyba na stránce: Námořnická soutěž Čolka a Žabky ve Světýlku - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1216-namornicka-soutez-colka-a-zabky-ve-svetylku?autologin=1"

Námořnická soutěž Čolka a Žabky ve Světýlku

Námořnická soutěž Čolka a Žabky ve Světýlku

Čolek a Žabka si hrají s dědou na námořníky a zažívají nejedno dobrodružství. Nevíte, kdo je Čolek a Žabka? Chcete tyto dva malé šikuly poznat blíže? Ve skautském roce 2014/2015 bude ve Světýlku probíhat soutěž inspirovaná Plavbou Čolka a Žabky, tedy stezkou pro vodácká vlčata a světlušky. Zapojit se může samozřejmě každá skupina vlčat a světlušek.

Soutěž bude probíhat v pěti etapách od října 2014 do srpna 2015. V každém čísle Světýlka vyjde jeden hlavní velký úkol a několik menších. Výstupy z úkolů se budou posílat emailem, nejčastěji jako fotka. Hlavní úkol bude bodován 40-60 body, za menší úkol bude možné získat 15-30 bodů.

Průběh soutěže:

  1. Do soutěže se mohou zapojit oddíly, družiny, skupiny, podmínkou je, že soutěž je určena pouze pro vlčata, světlušky a jejich vedoucí. Ideální je 6 členů ve skupině.
  2. Registrace skupiny. Na soutez@skaut.cz zašlete registrační emailkontaktní osobou, názvem oddílu /popř. skupiny (bude-li soutěžit více družin za jeden oddíl), poté bude každé skupině přiděleno číslo, pod kterým bude posílat úkoly.
  3. Hlavní úkol je stěžejním úkolem, výstupy jsou také nejvíce bodovány, u menších úkolů se průběh dokumentuje do lodního deníku formou „zápisků“ – zápisky = fotky, text, hesla atp. Lodní deník: Každá skupinka si může vést lodní deník, kde mimo jiné dokumentuje průběh menších úkolů. Forma lodního deníku je volná (fotodeník, videa, texty atp.)
  4. Výstupyhlavního úkolu i lodní deníky budou skupiny posílat emailem na soutez@skaut.cz. Velikost emailu by neměla překročit 10 Mb.
  5. O průběžných výsledcích budeme informovat na Křižovatce a ve Světýlku.
  6. Na vítězné skupiny čeká samozřejmě odměna.

Pokud se již teď nemůžete dočkat, až se potkáte s Čolkem a Žabkou, přečtěte si knížku Čolek a Žabka – Troje prázdniny na moři.

Zadání prvních úkolů najdete v aktuálním čísle Světýlka, které vyjde začátkem října. Případné dotazy rádi zodpovíme na výše uvedeném emailu.

Odbor vlčat a světlušek ve spolupráci s Hlavním kapitanátem vodních skautů

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 352x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu