....

Chyba na stránce: Dopřejte levnou elektřinu a plyn také lidem z vašeho okolí, ať už to jsou rodinní příslušníci nebo třeba kamarádi - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1223-doprejte-levnou-elektrinu-a-plyn-take-lidem-z-vaseho-okoli-at-uz-to-jsou-rodinni-prislusnici-nebo-treba-kamaradi?autologin=1"

Dopřejte levnou elektřinu a plyn také lidem z vašeho okolí, ať už to jsou rodinní příslušníci nebo třeba kamarádi

Dopřejte levnou elektřinu a plyn také lidem z vašeho okolí, ať už to jsou rodinní příslušníci nebo třeba kamarádi

Nabídněte Skautskou energii lidem z vašeho okolí, kterým byste rádi pomohli k levnějšímu plynu a elektřině. Mohou to být vaši rodiče, ale klidně i přátelé nebo známí.

foto/obrázek poskytl(a):

skaut.cz/energie

Nešetřete sami, pomozte k úsporám i blízkým lidem z vašeho okolí

Skautská energie je benefit, který nemá v přijímání nových členů žádné limity. Jedinou podmínkou je to, že přihlášku do služby musí zprostředkovat registrovaný člen Junáka. Z přihlášení druhé osoby však neplynou pro zprostředkovatele žádné závazky, ten pouze umožní vyplnit formulář na danou osobu ve skautISu. Veškerá odpovědnost tedy leží pouze na tom člověku, který vstoupí do smluvního vztahu.

 

Jak přes sebe přihlásit do Skautské energie někoho dalšího? Stejně jako sebe!

Není v tom žádný fígl, přihlášení probíhá úplně stejně, jako kdybyste ho zařizovali sami sobě. Prostě se proklikáte podle návodu do příslušné sekce ve skautISu a tam vyplníte online formulář ne na sebe, ale na dotyčnou osobu. S tím samozřejmě souvisí i to, že musí mít zájemce o vstup do Skautské energie připraveny kopie potřebných dokumentů k přihlášení v digitální podobě. Bez jejich přiložení do přílohy k formuláři by přihlášení nebylo možné.

NÁVOD NA PŘIHLÁŠENÍ


TIP: Odkažte mimoskautské zájemce o Skautskou energii na stránku skaut.cz/energie, ať si všechno pěkně prostudují a ať si na základě pokynů připraví veškeré podklady nutné pro přihlášení. Potom už vám zabere přihlášení druhého člověka přes váš účet ve skautISu řádově pouze pár minut!

 

Za TDC
Tomáš Vovsík
redaktor interní komunikace Junáka

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 3039x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu