....

Chyba na stránce: Nabízíme tábořiště Jindřichovice na první týdny prázdnin 2015 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1224-nabizime-taboriste-jindrichovice-na-prvni-tydny-prazdnin-2015?autologin=1"

Nabízíme tábořiště Jindřichovice na první týdny prázdnin 2015

Nabízíme tábořiště Jindřichovice na první týdny prázdnin 2015

Tábořiště Jindřichovice u Blatné je volné k pronájmu v exkluzivní termín – prvních 11/18 dní v červenci 2015.

foto/obrázek poskytl(a): Jan Kaczor

Tábořiště v Jindřichovicích u Blatné nabízí skautské veřejnosti své prostory od 1. do 11./18. července 2015, a na jakýkoliv termín v srpnu 2015. V červenci nabízíme tábořiště pouze na celou uvedenou dobu – tedy od 1.7. (případně již od víkendu před prázdninami) až do 11.7. či 18.7..

Jindřichovice, to je tábořiště v malebné jihočeské krajině rybníků a lesů pro středně velké oddíly (do 40 osob). Všechny informace o tábořišti, včetně kontaktů na správce, naleznete na webu tábořiště.

Tábořiště budeme obsazovat na přelomu září a října 2014. Do té doby máte šanci na červencový termín.

Proč zde publikujeme tuto nabídku již nyní?

Protože již máme zájemce o půjčení tábořiště v průběhu prvních 18 dní v červenci, nicméně ani jednoho na celý uvedený termín – vždy jen na jeho část. Chceme ovšem nabídnout naše tábořiště primárně oddílu, který by jej v toto tak žádané období, začátek prázdnin, využil od začátku až do konce. Nicméně rádi bychom těm, kteří se nám již ozvali, dali co nejdříve vědět, zdali se na naše tábořiště mohou těšit, či zdali mají hledat jinde – proto jsme si stanovili konec září jako termín, do kdy mají možnost přihlásit se případní další zájemci.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 689x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu