....

Chyba na stránce: Razítka pro OJ již brzy - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1262-razitka-pro-oj-jiz-brzy?autologin=1"

Razítka pro OJ již brzy

Razítka pro OJ již brzy

V rámci přechodu Junáka na nový název schválený Valným sněmem v Litomyšli připravilo ústředí hromadnou výrobu razítek s novým názvem Junáka za výhodnějších podmínek. Každá organizační jednotka obdrží štoček ("gumičku") pro hranaté a kulaté razítko, které pouze vymění ve svém strojku. Celý projekt výroby razítek proběhne během podzimu 2014.
 
Již příští týden rozešleme všem organizačním jednotkám informační leták se všemi podrobnostmi objednávky a návodem, jak ji provést. Od 21. října bude nasazena nová verze skautISu, která bude obsahovat náhledy nového názvu jednotek a umožní jednotkám objednávat razítka. Razítka obdrží jednotky v průběhu prosince, nejpozději však první lednový týden poštou.
 

Stále zvažujete, zda by si vaše jednotka neměla změnit svůj název?

Pokud vaše OJ dlouhodobě uvažuje o změně názvu nebo jen čeká na vhodnou příležitost, jak svůj název vylepšit, zjednodušit, zkrátit nebo doplnit, je právě nyní vhodná příležitost. Všechny úkony se změnou (zápis do rejstříku osob, nová razítka) budou provedeny automaticky zároveň se změnou názvu celého Junáka.
 
Pro změnu názvu postačuje, aby nový název schválila rada jednotky – není tak třeba svolávat nový sněm – a zadat nový název do skautISu. Změnu názvu doporučujeme zejména jednotkám, jejichž název je příliš dlouhý a činí tak potíže jeho užívání při kontaktu s třetími osobami.
 

Změnu názvu, případně změnu sídla, úpravu kontaktů včetně zadání všech požadavků k razítkům je třeba zadat do skautISu a provést kontrolu zadaných údajů do 30. listopadu, kdy předáme podklady výrobci.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 869x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

1 Názor
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu