....

Chyba na stránce: Fotografie ze křtu Skautského oddílu, publikace, která ponouká přinejmenším k prolistování - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1267-fotografie-ze-krtu-skautskeho-oddilu-publikace-ktera-ponouka-prinejmensim-k-prolistovani?autologin=1"

Fotografie ze křtu Skautského oddílu, publikace, která ponouká přinejmenším k prolistování

Fotografie ze křtu Skautského oddílu, publikace, která ponouká přinejmenším k prolistování

Na sklonku září Vás zvalo TDC na slavnostní křest nové knihy Skautský oddíl. Tato velkolepá publikace si podobnou akci plným právem zasloužila, protože se jedná bezpochyby o nejočekávanější skautskou knihu tohoto roku. Další díl oddílového bilancování nás čeká možná až za dalších sto let, takže je nanejvýš vhodné věnovat se nyní plně oněm prvním deseti dekádám. Seznamte se s knihou i Vy. Kdo tak učinil, ten byl zatím nadšen.


Chcete se o knize dozvědět více? Přečtěte si článek:
Listování Skautským oddílem, nejočekávanější publikací letošního skautského roku


KUPTE SI KNIHU SKAUTSKÝ ODDÍL V ESHOPU TDC

Doporučená cena v knihkupectví je 449 Kč, v TDC je k prodeji za 370 Kč.

Třeba už pak nebudete muset složitě vymýšlet, co si přát nebo co koupit svým blízkým k Vánocům :)


FOTOREPORTÁŽ ZE KŘTU


1. Celá akce se soustředila na knihu Skautský oddíl, takže je jasné, že publikace musela být na křtu přítomná pro všechny zájemce. Na fotce můžete zleva vidět asistentku TDC Michaelu Čakrtovou (Střízlu), která zajišťovala prodej, a dvě tiskové mluvčí Junáka – Renatu Hladnou (Veve) a Jitku Taussikovou.2. Roman šantora (Bobo) se zabývá skautskou historií. Je to právě on, kdo je tvůrcem knihy Skautský oddíl. Na fotografii lze vidět, jak coby autor opatřuje jeden z výtisků svým podpisem.3. Noví majitelé a majitelky knihy nevydrželi nezalistovat si v jejích stránkách hned, jakmile se jim dostala do rukou. To se týkalo stejně tak mladé generace…4.…jako i těch z řad generace zkušenějších.5. Nejdůležitějším aktem celého večera byl však křest knihy. Ten, jak je vidno na fotografii, proběhl úspěšně a s úsměvem.6. Krom samotného křtu byl v plánu i doprovodný program, který spočíval v promítání exkluzivních fotografických a audio-vizuálních materiálů z dob minulých.7. A tady už máme ukázku ze zmíněného promítání.8. Kromě kulturního zážitku byl křest taky prostorem setkávání. Zde můžete vidět Jiřího Navrátila, místostarostu Junáka jak naslouchá během rozpravy s dalším účastníkem křtu.


Za TDC
Tomáš Vovsík
redaktor interní komunikace Junáka
Navštivte FACEBOOK TDC, je to tam fajn

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 570x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu