....

Chyba na stránce: Energie2 zůstává na základě výběrového řízení dodavatelem Skautské energie na další rok, ceny se ale snižují - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1276-energie2-zustava-na-zaklade-vyberoveho-rizeni-dodavatelem-skautske-energie-na-dalsi-rok-ceny-se-ale-snizuji?autologin=1"

Energie2 zůstává na základě výběrového řízení dodavatelem Skautské energie na další rok, ceny se ale snižují

Energie2 zůstává na základě výběrového řízení dodavatelem Skautské energie na další rok, ceny se ale snižují

Výběrové řízení na nového dodavatele Skautské energie je u konce. Stejně tak jako loni nabídla nejvýhodnější podmínky ke spolupráci společnost Energie2. Pro současné zákazníky i nové zájemce o tento atraktivní skautský benefit bude ale zřejmě tou nejzajímavější zprávou, že se v novém roce ve Skautské energii významně sníží ceny za elektřinu i plyn.

Ceny byly výhodné už dříve, nyní jsme je ale stlačili ještě níže

NOVÝ CENÍK SKAUTSKÉ ENERGIE

Projděte si ceník Skautské energie platný od 1. 1. 2015 a srovnejte ho s tím aktuálním. Můžete se tak na vlastní oči přesvědčit, že došlo ke zlevnění cen jak elektřiny, tak plynu až o několik desítek Kč/MWh. K tomu zůstává v platnosti další významný a jinde ne úplně standardní bonus, kterým jsou nulové měsíční poplatky. Rádi bychom ještě upozornili, že i stávající ceny do konce roku 2014 byly v rámci energetického trhu takřka bezkonkurenční, přitom nyní přicházíme ještě s lepší nabídkou. Skautská energie se tedy opravdu vyplatí!

Převod smluv stávajících zákazníků do dalšího roku proběhne automaticky

Stávající zákazníci Skautské energie se nemusí vůbec o nic starat. Smlouvy jim budou k 1. 1. 2015 automaticky aktualizovány dle nových podmínek. Skautská energie šetří práci a čas!

Zaujala vás nabídka Skautské energie? Přihlaste se do ni již nyní!

Pokud chcete čerpat výhod Skautské energie již od nového roku, je zrovna nyní ten nejvyšší čas přihlásit se. Standardní výpovědní lhůta smluv vašich současných dodavatelů je totiž tři měsíce. Žádné takové byrokratické záležitosti však při vstupu do Skautské energie vyřizovat nemusíte, o všechno se postará zprostředkovatelská společnost TGI, která je naším partnerem. TGI vám zařídí vypovězení smlouvy od současného dodavatele, pohlídá veškeré termíny a co nejdříve vás převede do Skautské energie.

Jediné, co musíte udělat, je přihlásit se do Skautské energie přes skautIS. To ale zabere jen pár desítek minut času. Pak už máte vystaráno.

 TIP: Úplně stejným způsobem, jakým přihlašujete do Skautské energie sebe, můžete přihlásit také své blízké, známé nebo kamarády. Postup je identický, jen ve skautISovém formuláři nevyplníte své údaje, ale údaje dotyčného. Tím na sebe daný člověk přebírá také veškeré vyplývající závazky. Přihlašovatel nenese žádná rizika.

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1256x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

1 Názor
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu