....

Chyba na stránce: Letošní skautské PF opět vtahuje do hry, můžete si ho sami poskládat - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1287-letosni-skautske-pfko-opet-vtahuje-do-hry-muzete-si-ho-sami-poskladat?autologin=1"

Letošní skautské PF opět vtahuje do hry, můžete si ho sami poskládat

Letošní skautské PF opět vtahuje do hry, můžete si ho sami poskládat

Hravost je charakteristikou, která ke skautingu neodmyslitelně patří. Proto si pro Vás komunikační tým Junáka opět jako každý rok pečlivě připravil novoročenku  ve skautsky hravém duchu. Zahrnutí zábavné interaktivity do pojetí skautského PF je vlastně takovou naší specialitou. Jistě si vzpomenete třeba na dřívější přání, která mohli adresáti proplétat provázkem nebo alchymisticky dešifrovat pomocí tepla. Jaká výzva ale čeká veřejnost a příznivce skautingu tentokrát?

Skautské PF pro rok 2015 je speciální v tom, že ho dostanete v surovém stavu a pak se musíte sami zhostit toho, abyste si z něj postavili pěkný skautský artefakt. Většina z Vás už asi tuší, o čem je řeč - letošní PF je skládačkou! Krom této netradiční vychytávky nabízí PF také kvalitní grafické zpracování v přívětivém vizuálním stylu. Obrazovými motivy papírové skládačky jsou příroda, táboření, přátelství a hvězdné nebe nad hlavou. Novoročenka tímto tematizuje obsah, který je skautování vlastní.

Doufáme, že se Vám skautské PF pro rok 2015 líbí a že u Vás i veřejnosti vyvolá stejně pozitivní ohlasy jako v minulých letech.

PF bude v prodeji od začátku listopadu za předběžnou cenu 15 Kč,
a to na tradičním prodejním místě www.obchod.skaut.cz

Nebojte se, že by se na vás PF nedostalo, letos se chystáme tisknout ve velkém nákladu. Budete mít proto dostatečný prostor pro různorodá využití tohoto unikátního přání k novému roku.

Výzva - co vy a PF? Posíláte je?

Vyjádřete nám svůj názor v komentáři pod článkem. Posíláte skautská PF? Přijde Vám, že stojí za to věnovat přípravě novoročenek čas, nebo tuto aktivitu vnímáte jako zbytečnou a PF pro Vás není nikterak důležité? Máte povědomí o tom, jak lze PF různě využít? Že ho můžete zaslat všem podporovatelům, partnerům a přátelům skautingu, čili rodičům, sponzorům, úřadům, ale například i zasloužilým skautským činovníkům nebo skautům a skautkám takzvaně v důchodu? Že je věnování skautsého PF pěkné gesto, ale také propagační příležitost?

Za komunikační tým Junáka
Tomáš Vovsík
redaktor interní komunikace

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1312x

Práce s článkem

5
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

5 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu