....

Chyba na stránce: Havran Cup 2014 - uzávěrka přihlášek již 16. 11. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1290-havran-cup-2014-uzaverka-prihlasek-jiz-16-11?autologin=1"

Havran Cup 2014 - uzávěrka přihlášek již 16. 11.

Havran Cup 2014 - uzávěrka přihlášek již 16. 11.


1. středisko Kolín pořádá letos již 10. ročník oblíbeného skautského florbalového turnaje HavranCup (http://1-stredisko.cz/havrancup). Jubilejní ročník přináší několik novinek. Turnaj se poprvé v historii otevře třem kategoriím:

  • vlčata a světlušky (kapacita kategorie je 8 týmů)
  • skauti a skautky (kapacita kategorie je 8 týmů)
  • open (kapacita kategorie je 12 týmů)

 

První kategorie se smí účastnit pouze hráči, kteří v den konání turnaje nedovršili 12. rok. Druhé kategorie se smí účastnit pouze hráči, kteří v den konání turnaje nedovršili 16. rok. Třetí kategorie je potom určena především roverům a dospělým, ale hrát v ní může úplně každý (tedy i vlčata, světlušky, skauti a skautky). Přihlášky jsou přijímány pouze do naplnění kapacity kategorie, poté už se přijímají pouze náhradní týmy. Hraje se systémem 5 + 1 a startovné na jeden tým je 400,- Kč. Podrobná pravidla samotných zápasů budou upřesněna na webu akce.

Týmy je možné registrovat pouze vyplněním formuláře, který je níže ke stažení, a jeho následným zasláním Magnetovi na mailovou adresu v.douda44@gmail.com. Pro pořadí náhradníků je rozhodující okamžik doručení mailu na uvedenou adresu. Každý tým musí být vybaven minimálně 5 hokejkami a 1 přilbou pro brankáře. Týmy, které budou mít zájem v Kolíně přenocovat, se mohou obrátit na Vokina (vokalo@seznam.cz). K dispozici budou střediskové klubovny.

Kategorie vlčat a světlušek a kategorie skautů a skautek bude soutěžit ve svém turnaji v sobotu 22. 11. 2014. Turnaj kategorie open proběhne v neděli 23. 11. 2014. V sobotu i v neděli budeme zahajovat v 9:00. Turnaj proběhne ve sportovní hale Obchodní akademie Kolín. Pro vítěze turnaje, nejlepší hráče a nejlepší brankáře jsou připraveny věcné ceny.

Další novinkou letošního ročníku je možnost se občerstvit přímo v místě konání turnaje. V hale bude zřízen skautský krámek s občerstvením za skautské ceny.

V případě dotazů a nejasností pište Magnetovi na výše uvedený mail.

Těšíme se na viděnou a sportu zdar!

Magnet, Řízek, Bubík, Blochin a Vokin za 1. středisko Kolín

 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 530x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu