....

Chyba na stránce: Vychází říjnový Skautský svět - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1296-vychazi-rijnovy-skautsky-svet?autologin=1"

Vychází říjnový Skautský svět

Vychází říjnový Skautský svět

V aktuálním čísle si můžete přečíst reportáž z jednoho táborového dne, o tom, jak to doopravdy je s rostoucím počtem členů Junáka nebo o tom, jak ve volném čase dobrovolničí náčelní Junáka.

foto/obrázek poskytl(a): Dominika Potůčková

Do vašich schránek v těchto dnes došlo první číslo Skautského světa v letošním školním roce. Časopis drobně změnil grafiku a najdete v něm i několik nových rubrik. Pokud jej nemáte objednaný ve skautISu, můžete si jej alespoň stáhnout do čtečky nebo počítače ve formátu PDF.

V říjnovém Skautském světě mimo jiné najdete tyto články:

  • MIZEJÍCÍ SKAUTING: Vojtěch Homolka – Vlk se v tématickém článku vydal pátrat po několika nedávno zaniklých střediskách v jeho kraji. Hledal i odpověď na to, jak to ve skutečnosti je s neustále rostoucím počtem členů Junáka, a přišel na spoustu zajímavých informací. Doporučujeme k přečtení!
  • VRÁTÍME VÁM MLADÉ MUŽE: Vojta Petr barvitě popisuje, jak vypadal jeden den na táboře jeho oddílu Černý Šíp. „Dost hlav a dvakrát tolik očí. Oheň zrovna dnes nechce hořet… Asi je málo smůly na fagulích, málo chrastí v hranici, špatně udělané díry. Zrovna dnes. Situace jak do rubriky Trapasy v bravíčku. Super. Copak můžeme zpívat Červená se, line záře, když to sotva doutná?“
  • PROMĚNIT UTRPENÍ V SÍLU: Náčelní Junáka** Evička Měřínská představuje v jedné z nových rubrik s názvem Charité, **jakým dobrovolným aktivitám, se věnuje a co ji k této dobrovolné pomoci přivedlo…
  • I TICHO POTŘEBUJE DRUHÉHO: Rozhovory v letošním ročníku Skautského světa jsme se rozhodli věnovat tématu vlastního rozvoji. V prvním z nich se můžete přidat k rozhovoru s psychoterape­utkou Kateřinou Novotnou o tom, jak se můžeme rozvíjet prostřednictvím dialogu

Kromě toho najdete ve Skautském světě ještě spoustu dalších zajímavých článků. Přejeme vám příjemné čtení a těšíme se na všechny reakce a postřehy, které nám k časopisu poskytnete. Můžete je posílat na redakční email skautskysvet@skau­t.cz.

Časopis si můžete stáhnout i v elektronické podobě. Online archiv všech časopisů je dostupný na adrese http://casopi­sy.skaut.cz/svet/. Skautský svět si můžete prohlédnout i zde a vyhledávat jednotlivé články podle štítků.

Skautský svět je časopis pro skauty a skautky nad 24 let, tedy především pro činovníky a oldskauty. Měl by přinášet inspiraci a náměty na činnost i růst. Umožnit dospělým skautům se sledovat dění ve skautingu, zapojovat se do něj a být mu nápomocni.

Chcete si Skautský svět přiobjednat?

Jedno číslo Skautského světa stojí 25 Kč. Přiobjednání není složité.

• Pokud jste členy Junáka, stačí Skautský svět přiřadit k patřičnému jménu ve skautISu. Aby tato přiobjednávka byla platná, musí ji autorizovat odpovědný činovník vašeho střediska.

• Pokud členy Junáka nejste, využijte k objednání webovou stránku send.cz.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 296x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu