....

Chyba na stránce: Místní akční skupiny – cesta možným penězům pro středisko - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1342-mistni-akcni-skupiny-cesta-moznym-penezum-pro-stredisko?autologin=1"

Místní akční skupiny – cesta možným penězům pro středisko

Místní akční skupiny – cesta možným penězům pro středisko

Místní akční skupiny (MAS) podporují rozvoj oblastí mimo velká města, mimo jiné i prostřednictvím finanční zdroje od Evropské unie. MAS rozdělují prostředky různým subjektům, nyní je příležitost ovlivnit, na jaké účely budou peníze určeny.

V tomto období MAS připravují strategii na období 2014 – 2020 a máme tak možnost je připomínkovat a doplnit do nich podporu dlouhodobé práce s dětmi a mládeží. Ovlivnit strategii můžete připomínkováním nebo i přímo zapojením se do konkrétní akční skupiny.

Zda je ve vašem okolí MAS zjistíte na webu http://nsmascr.cz/, kde pokračujte na záložku „MAS“, na „seznam MAS“. Zde jsou skupiny řazeny podle krajů. Na jejich stránkách potom můžete najít výzvu či formulář na projekt. Další možností je využít interaktivní mapu na úvodní stránce v pravé liště.

Pokud je na stránkách vaší místní skupiny obtížné dohledat výzvu, nebojte se jim zavolat a doptat se na informace, například jaké projekty podporují apod.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 508x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu