Chyba na stránce: Pracovní nabídka – šéfredaktor www.teepek.cz - zajímavá nabídka kreativní práce na 0,5 úvazku. Zkusíš to? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1401-pracovni-nabidka-sefredaktor-www-teepek-cz-zajimava-nabidka-kreativni-prace-na-0-5uvazku-zkusis-to?autologin=1"

Pracovní nabídka – šéfredaktor www.teepek.cz - zajímavá nabídka kreativní práce na 0,5 úvazku. Zkusíš to?

teepekTDC vypisuje výběrové řízení na pozici šéfredaktora internetového časopisu www.teepek.cz.

Pracovní náplň:

- řízení redakce
- tvorba, kontrola a schvalování obsahu
- spolupráce s ostatními šéfredaktory skautských časopisů
- hledání příležitostí k dalšímu rozvoji webu
- plánování, hledání nových cest, vizí a záměrů

Požadavky:

- zkušenost s vedením oddílu
- představa o dalším rozvoji webu
- schopnost spolupracovat se sítí dobrovolníků a dále ji rozšiřovat
- schopnost písemného projevu a redigování článků

Nabízíme:

- práci na 0,5 úvazku
- flexibilní pracovní dobu
- místo výkonu v Praze či dle dohody
- podporu, konzultace a další vzdělávání
- nástup ideálně od ledna 2015, nejpozději od března

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete životopis a motivační dopis na email tdc@junak.cz. Výhodou pro vás bude, pokud navíc pošlete stručnou představu o dalším rozvoji webu a také týmu, který na něm bude pracovat.

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 15. 12. 2014

Máte-li dotazy či připomínky k nastavení práce, můžete se obrátit s konzultací na stávajícího šéfredaktora (Vojta Petr - vojtapetr@gmail.com) nebo na TDC (tdc@junak.cz, tel.: 234621223).

Zásadním úkolem nové redakce bude zlepšení podpory především rádcům. Zároveň bude potřeba provést revizi současného nastavení a spolupodílet se na případné úpravě celého konceptu webu.

Pokud nabídka nezaujala přímo tebe, zkus se prosím zamyslet, komu by mohla sednout a přepošli mu ji. Díky.

Těšíme se na vaše nabídky.

Tomáš Slavík - Fred

ředitel TDC

Tento inzerát najdete i na skautském potrále pracovních příležitostí jobs.skaut.cz - https://jobs.skaut.cz/Ad/AdDetail.aspx?ID=375

Článek publikoval

Zobrazeno: 471x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu