....

Chyba na stránce: Skautské PFko spolu s orazítkovanou obálkou je v prodeji - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1405-skautske-pfko-spolu-s-orazitkovanou-obalkou-je-v-prodeji?autologin=1"

Skautské PFko spolu s orazítkovanou obálkou je v prodeji

Skautské PFko spolu s orazítkovanou obálkou je v prodeji

Hravost je charakteristikou, která ke skautingu neodmyslitelně patří. A skautské PF pro rok 2015 hravé je - dostanete ho totiž v surovém stavu a pak si ho musíte sami pěkně vlastními silami složit. PF se tak dá vnímat nejen jako krásný skautský artefakt, ale také jako zábavná výzva pro otestování zručnosti a představivosti adresátů.

PF nabízí také kvalitní grafické zpracování v přívětivém vizuálním stylu. Obrazovými motivy papírové skládačky jsou příroda, táboření, přátelství a hvězdné nebe nad hlavou. Novoročenka tímto tematizuje obsah, který je skautování vlastní.

KUPTE SI SKAUTSKÉ PF
Cena jednoho kusu je 15 Kč. Součástí balení je ručně orazítkovaná obálka s logem, heslem "...skauting pro život" a drobným grafickým motivem.

 Jak PF využít?

  • Pošlete ho těm, se kterými při skautování formálně spolupracujete (sponzoři, novináři, úřednící, prodejci oddílového vybavení nebo klidně majitelé pozemků, na kterých táboříte).
  • Dejte prostřednictvím novoročenky najevo, že si vážíte skautských veteránů ze své jednotky, i pokud už nejsou aktivně zapojeni do skautské činnosti - PF je jistě velmi potěší.
  • Připomeňte se péefkem rodičům dětí z jednotky, získáte tím u nich body navíc.
  • Využijte skautského PF také k rozesílce v rámci okruhu své rodiny a známých. Skautské přání do nového roku určitě zaujme víc než prefabrikáty z obchodních řetězců.
  • Kupte si jedno památeční PF pro sebe nebo do klubovny. Složená novoročenka je pěknou ozdobou na pracovní stůl nebo do oddílové výstavky.

A co Vy, koupíte si skautské PF? A komu ho pošlete? Napište nám do komentářů, jsme zvědaví :)


Tomáš Vovsík
redaktor interní komunikace Junáka 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 952x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

1 Názor
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu