....

Chyba na stránce: Náčelnictvo rozhodlo: Křižovatka bude otevřená | Co to znamená? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1435-nacelnictvo-rozhodlo-krizovatka-bude-otevrena-co-to-znamena?autologin=1"

Náčelnictvo rozhodlo: Křižovatka bude otevřená | Co to znamená?

Náčelnictvo rozhodlo: Křižovatka bude otevřená | Co to znamená?

Náčelnictvo na svém právě proběhlém zasedání (28. – 30. listopadu v Českých Budějovicích) rozhodlo, že Skautská křižovatka bude v budoucnu otevřená a přístup k informacím na ní nebude vázán na členství v Junáku ani povinné přihlašování. Výkonná rada je pověřena nastavením této podoby Křižovatky v průběhu prvního čtvrtletí roku 2015.

Náčelnictvo se rozhodovalo mezi třemi variantami - a) přístup na Křižovatku vázaný na členství v Junáku s ověřeným přihlášením, b) přístup na Křižovatku vyžadující registraci a přihlášení, nikoli nutně členství v Junáku (současný stav), c) přístup k informacím na Křižovatce bez nutnosti přihlašování.

Náčelnictvo se rozhodlo pro variantu c) s přístupem k informacím na Křižovatce bez nutnosti přihlašování. Tento stav se z předložených nejvíce blíží staré Křižovatce. Přístup k informacím bude umožněn komukoli bez ohledu na členství v Junáku a bez nutnosti přihlašování se na webu. Stejně jako na staré Křižovatce budou některé informace „pod zámkem“, tedy přístupné pouze členům Junáka s ověřeným účtem ve skautISu. Aktivní přispívání, tedy tvorba článků a psaní komentářů, stejně jako i čtení komentářů ostatních uživatelů, je umožněno pouze členům Junáka s ověřeným účtem ve skautISu.

Výkonná rada v návaznosti na rozhodnutí Náčelnictva začne provádět kroky, které povedou k naplnění rozhodnutí v termínu daném Náčelnictvem, tedy nejpozději do 31. března 2015.

Nová Křižovatka, coby nový a velmi rozsáhlý web, prochází neustále odstraňováním odhalovaných chyb a postupným vylepšováním. Děkujeme za spolupráci všem, kteří se do připomínkování zapojují a i nadále žádáme o hlášení chyb, které odhalíte, na adrese http://stara.krizovatka.skaut.cz/sluzby/komunikace/forum/.

Petr Vaněk – Permoník
manažer komunikace

Ondřej Peřina – Jerry
zpravodaj VRJ pro IS/ICT a organizaci

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1853x

Práce s článkem

25
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

12 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu